۳۰ خرداد ۱۴۰۲، ۱۴:۴۷
کد خبرنگار: 5472
کد خبر: 85146161
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

معابر شهری دهلران نیازمند بهسازی و آسفالت است

۳۰ خرداد ۱۴۰۲، ۱۴:۴۷
کد خبر: 85146161
معابر شهری دهلران نیازمند بهسازی و آسفالت است

ایلام - ایرنا - دادستان دهلران با انتقاد از وضعیت خدمات شهری در دهلران گفت: اکثر خیابان ها و معابر این شهر نیازمند آسفالت هستند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، بهنام تیرافکن روز سه شنبه ‌در حاشیه بازدید از سیلبند کوی جانبازان دهلران اظهار داشت: با توجه به نارضایتی شهروندان ، انباشت زباله و نخاله در مناطق شهری، شهرداری دهلران باید در بحث نظافت شهری اهتمام بیشتری داشته باشد.

وی افزود: با توجه به اینکه مسیل سیل بند در کوی جانبازان روباز است، احتمال اینکه کودکان یا فرد کهنسالی در این مسیر به درون کانال سقوط کند، شهرداری باید نسبت به ایمن سازی آن اقدام کند.

دادستان دهلران تاکید کرد: در صورت عدم توجه شهرداری نسبت به لایه روبی، ایمن سازی این سیل بند مطابق مادة ۱۱ قانون مسئولیت مدنی مصوب ۱۳۳۹ «کارمندان دولت و شهرداری ها و مؤسسات وابسته به آنها که به مناسبت انجام وظیفه عمداً یا در نتیجه بی احتیاطی خساراتی به اشخاص وارد کنن، مسئول جبران خسارت وارده هستند.

تیرافکن با انتقاد از دستگاه های خدمات رسان، گفت: متأسفانه فضای شهری و ناهماهنگی بین دستگاه‌های خدمات رسان در شهرستان قابل پذیرش نیست.

وی عنوان کرد: اکثر پارک‌ها، معابر شهری خیابان‌ها در شهرستان نیازمند آسفالت، روشنایی و بهسازی دارند و شهرداری هم با اولویت بندی نسبت به بهسازی آنها اقدام کند.

تیرافکن افزود: وجود احشام در برخی از نقاط شهر باعث مشکلاتی برای شهروندان شده است و باید دستگاه‌های متولی پای کار باشند و برابر قانون با متخلفان برخورد کنند.

دادستان دهلران گفت: در خصوص مشکلات شهری مکاتبات با شهرداری و برخی دستگاه‌های خدمات رسان شده است و در صورت عدم توجه مسئولان به مشکلات شهری بدون شک به عنوان مدعی العموم، مدیرانب که به وظایف خود عمل نکنند با صراحت و قاطعیت تمام و بدون هیچ گونه اغماض با خاطیان و متخلفان مربوطه برابر مقررات برخورد قانونی و قضائی خواهد شد.

وی ادامه داد : دستگاه های متولی در خصوص پیشگیری از خسارات احتمالی و نحوه خدمت رسانی به مردم رصد می‌شود و هیچگونه قصوری در این خصوص قابل قبول نخواهد بود.


دادستان عمومی و انقلاب شهرستان دهلران افزود: بحث سالک تهدیدی علیه بهداشت و سلامت عمومی است که طبق ماده ۶۸۸ ادارات دامپزشکی، محیط زیست و شبکه بهداشت و درمان به عنوان متولی تعیین اقدامات تهدید کنندگان علیه سلامت بهداشت عمومی، مکلف هستند با طرح شکایت در مراجع قضائی پیگیر مشکلات باشند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha