۲۹ خرداد ۱۴۰۲، ۱۰:۰۵
کد خبرنگار: 889
کد خبر: 85144728
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

پروازهای حجاج از فرودگاه همدان بر اساس برنامه زمانبندی در حال انجام است

همدان- ایرنا- مدیر فرودگاه بین‌المللی همدان گفت: پروازهای حجاج از فرودگاه همدان بر اساس برنامه زمانبندی مشخص در حال انجام است و ۲ پرواز در بامداد امروز صورت گرفت و یک پرواز هم ساعت ۱۱:۴۰ دقیقه انجام می شود.

اصغر جهانگیری‌معز روز دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا افزود: روز گذشته نخستین پرواز حجاج در سال ۱۴۰۲ از فرودگاه همدان به مقصد جده با تاخیر انجام شد که علت آن تاخیر و ورود دیرهنگام هواپیما به فرودگاه همدان بود.

مدیر فرودگاه همدان با بیان اینکه حجاج بیت الله الحرام با ۱۶ پرواز از فرودگاه شهدای همدان راهی سرزمین وحی می شوند ادامه داد: در روز سوم فردا سه شنبه هم حجاج توسط سه پرواز در ساعات ۲ و ۴۰ دقیقه بامداد، ۱۱ و ۱۰ دقیقه و ۱۳ و ۱۰ دقیقه راهی خانه خدا می‌شوند.

جهانگیری معز گفت: روز چهارشنبه چهار پرواز از فرودگاه همدان به مقصد عربستان در ساعات ۲ و ۴۰ دقیقه، پنج و ۴۰ دقیقه، ۱۱ و ۲۵ دقیقه و ۱۹ و ۴۰ دقیقه صورت می‌گیرد.

مدیر فرودگاه همدان افزود: روز پنجشنبه یکم تیرماه امسال هم زائران حج تمتع با چهار پرواز در ساعات ۲ و ۵۵ دقیقه، پنج و ۴۰ دقیقه، ۱۹ و ۴۰ دقیقه و ۲۰ و ۵۰ دقیقه از فرودگاه همدان عازم سرزمین نزول قرآن می شوند.

پروازهای حجاج از فرودگاه همدان با جدیت در حال انجام است

جهانگیری معز ادامه داد: حدود ۲ هزار و ۷۰۰ نفر از حجاج آماده اعزام به خانه خدا اهل استان همدان و بقیه از استان کردستان هستند.

به گفته وی تمامی تدابیر و تمهیدات لازم نیز برای زائران کردستاتی و بدرقه کنندگان و مشایعت کنندگان آنها نیز در این فرودگاه اندیشیده شده است.

پروازهای حجاج از فرودگاه همدان با جدیت در حال انجام است

وی با بیان اینکه زیرساخت‌های سخت افزاری این فرودگاه و همچنین فضای پارکینگ و ترمینال فرودگاه همدان مناسب است و قابلیت نشست و برخاست هواپیماهای پهن پیکر را دارد، گفت: ایجاد یک ایرلاین اختصاصی تا حدود زیادی می تواند به ایجاد ثبات و افزایش خطوط پروازی انجام پروازهای داخلی و خارجی این فرودگاه کمک کند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha