۲۸ خرداد ۱۴۰۲، ۱۲:۵۱
کد خبرنگار: 2201
کد خبر: 85143919
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

حضور محققان در دزفول موجب ارتقای سطح علمی و فنی کشاورزان شده است

دزفول-ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی شهرستان دزفول ضمن قدردانی از تلاش محققان و پژوهشگران کشاورزی گفت: حضور محققان و بازدید آنها از مزارع کشاورزی موجب ارتقای سطح علمی و فنی کشاورزان شده است.

به گزارش یکشنبه ایرنا از روابط عمومی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی صفی آباد دزفول، بهروز قمرزاده در آیین گرامیداشت هفته جهاد کشاورزی در این مرکز افزود: با تلاش همکاران درخصوص توزیع اقلام مصرفی تنظیم بازار توانستیم فشار تورم و گرانی را بر مردم شهرستان دزفول تاحدودی کاهش دهیم.

حضور محققان در دزفول موجب ارتقای سطح علمی و فنی کشاورزان شده است

وی از تلاش همکاران در بخش تحقیقات و برگزاری هفته‌های انتقال یافته‌ها و اجرای طرح‌های تحقیقی ترویجی قدردانی کرد و ادامه داد: حضور پررنگ محققان در بازدیدهای مستمر از مزارع کشاورزی موجب ارتقای سطح علمی و فنی کشاورزان شده است.


محمد قاسمی نژاد رئیس شرکت کشت و توسعه ذرت خوزستان نیز در این آیین بخش کشاورزی را نیازمند برنامه و مدیران دارای برنامه دانست و گفت: کشاورزی ما باید چنان پیشرفت کند که علاوه بر تامین امنیت غذایی کشور به سمت صادرات محصولات و کشاورزی پیشرفته گام برداریم.

سید محمود طبیب غفاری رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی صفی آباد دزفول نیز خلاصه ای از فعالیت‌های تحقیقاتی علمی و پژوهشی مرکز ارایه کرد و افزود: مرکز صفی آباد دزفول علاوه بر پاسخگو بودن به مسائل کشاورزان و بهره برداران در امر تولید هسته‌های بذری و توسعه کشت چغندر پاییزه در استان‌های خوزستان، لرستان، ایلام و کهگیلویه و بویراحمد و افزایش عملکرد تولید محصولات کشاورزی در استان نقش موثری داشته است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha