۲۲ خرداد ۱۴۰۲، ۱۴:۴۹
کد خبرنگار: 2091
کد خبر: 85137981
T T
۷ نفر

برچسب‌ها

جنایت‌های منافقین از زبان نجات‌یافتگان در همایش سمنان

سمنان - ایرنا - قطع ارتباطات خانوادگی و احساسی، ترور شخصیت افراد، اجبار در انتخاب رنگ روسری و زمان غذاخوردن، تاکید بر بی‌حجابی در حالی که سرکرده حتی یک تار مویش دیده نمی‌شد، عمل جراحی و از بین بردن قدرت باروری زنان، تنها برخی از جنایات گروهک تروریستی منافقین فرقه رجوی است که نجات‌یافتگان از این گروه در همایشی در سمنان به آن اذعان کردند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، گروه انجمن نجات فعالیت خود را سال ۱۳۸۴ آغاز کرد و از سال ۱۳۹۴ فعالیت این انجمن رسمی شد و در ۲۷ استان کشور فعال است؛ هدف از راه‌اندای انجمن ارتباط گیری با افراد فریب‌خورده است. گروهک تروریستی منافقین خطرناک و دژخیم است، تا جایی که حتی فیلمی در این زمینه برای به تصویرکشیدن جنایت‌ها ساخته شد.

با توجه به اهمیت موضوع، همایشی روز دوشنبه با عنوان نشست بررسی خیانت و جنایت‌های گروهک تروریستی منافقین «از تیرانا تا تهران» در سالن همایش دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان برگزار شد که «علی مرادی» رییس انجمن نجات استان سمنان، «هادی شعبانی» دبیر انجمن نجات استان مازندران، «ایرج صالحی» عضو انجمن نجات استان مازندران، و «پرویز حیدرزاده» از افراد تازه جدا شده از گروهک تروریستی منافقین حضور داشتند و به بیان روایت‌ها پرداختند.

طلاق اجباری، هدف شوم گروهک تروریستی منافقین

صالحی عضو انجمن نجات استان مازندران گفت: سازمان مجاهدین در سال ۱۳۴۴ به عنوان تشکلی مذهبی و برای سرنگونی رژیم طاغوت تشکیل شد و در نهایت ضربه سختی از سوی ساواک خوردند و یک نفر به نام مسعود رجوی گروه منافقان را سرپا نگه می‌دارد.

وی ادامه داد: سال ۱۳۵۲ تمام اعضای سازمان کشته می‌شوند و فرقه جدید منافقان به صورت رسمی اعلام کردند مارکسیست هستند.

وی بیان کرد: فرقه منافقان در جریان انقلاب اسلامی به دنبال ایجاد بدبینی مردم به مسوولان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بود و بیشتر حملات در آن زمان به سمت آیت‌الله شهید بهشتی بود.

صالحی تصریح کرد: گروهک تروریستی منافقین به دنبال کشتن احساسات و عواطف در اعضای خود بود و بسیاری از افراد را با این حربه فریب دادند و گرفتار کردند.

عضو انجمن نجات استان مازندران یادآور شد: رجوی در دوره‌های قبل تلاش می‌کرد تا افراد را از خانواده‌هایشان دور کند و با طلاق اجباری به اهداف شوم خود برسد.

گوشه‌هایی از جنایت‌های گروهک منافقین از زبان نجات‌یافتگان در همایش سمنان

سیاست بی اختیاری در برنامه‌ریزی جزیی ترین مسایل شخصی

مرادی رییس انجمن نجات استان سمنان با اشاره برگزاری نشست‌هایی با قشرهای مختلف از سوی این انجمن در سمنان، همکاری بیش از پیش رسانه‌ها برای افشای چهره واقعی گروهک منافقان و تبیین فسادها و خرابکاری‌های این فرقه را خواستار شد.

وی افزود: رجوی با تکیه بر شعار زن، زندگی و آزادی به دنبال اهداف شوم خود و جنایت پنهان است، رجوی با ایده‌های خبیث خود و با سوء استفاده از قرآن، طلاق اجباری را ترویج می‌دهد.

وی تاکید کرد: رجوی به دنبال قطع رشته عاطفی در بین افراد است و حتی زنان عضو فرقه رجوی اجازه ندارند رنگ روسری خود را انتخاب کنند و رجوی فقط شعار تجددگرایی می‌دهد.

مرادی بیان کرد: فرقه رجوی زنان عضو گروهک را با عمل جراحی مقطوع النسل کرده‌است تا به فکر ازدواج و برقراری رشته عاطفی نیفتند.

در حالی که مریم رجوی حجاب دارد، شعار «زن، زندگی، آزادی» سرمی‌دهد

شعبانی دبیر انجمن نجات استان مازندران گفت: رجوی با ارتزاق خون زنده است.

وی بیان کرد: از دیدگاه رجوی گروهک تروریستی منافقین هر فردی که در ایران زندگی می‌کند مزدور دولت است و باید کشته شود و در زمان پیروی انقلاب اسلامی بسیاری از افراد گروهک را برای کشتن هموطنان شست و شوی مغزی می‌دادند.

دبیر انجمن نجات استان مازندران گفت: وقتی صحبت از فرقه می‌شود و فردی عضو فرقه می‌شود، به صورت کامل در اختیار فرقه قرار می‌گیرد و شست و شوی مغزی اولین اقدام فرقه است. جز سرکوب و اختناق چیزی عاید افراد عضو گروهک تروریستی منافقین نمی‌شود و افراد باید هوشیار باشند تا درگیر گروهک رجوی نشوند.

دبیر انجمن نجات استان مازندران گفت: مریم رجوی خودش اجازه نمی‌دهد حتی یک تار مویش دیده شود، اما در ایران تبلیغ شعار زن، زندگی و آزادی می‌کند و باید افراد هوشیار باشند و گرفتار فریب این بدخواه و دست‌نشانده دشمنان نشود.

گوشه‌هایی از جنایت‌های گروهک منافقین از زبان نجات‌یافتگان در همایش سمنان

فضای مجازی دستاویز فرقه رجوی برای فریب جوانان

حیدرزاده از افراد تازه جدا شده از گروهک تروریستی منافقین در این نشست گفت: سال ۱۳۶۶ به سربازی رفتم که در آن زمان رجوی به جنوب حمله کرد و ۲۰ نفر از جمله بنده را اسیر کردند و به بهانه اینکه اگر به ایران برگردید، شما را اعدام خواهند کرد و بنده نیز بدون شناخت از این گروهک تروریستی قربانی و عضو گروهک شدم.

وی بیان کرد: با سه حساب کاربری تلگرام با اسامی جذاب برای جوانان با هویت جعلی در فضای مجازی فعالیت داشتم و دروغ‌پردازی می کردم مانند اینکه دانشجوی سال ۸۸ هستم که پس از اتفاقات آن سال به خارج از کشور و آلبانی مهاجرت کردم.

حیدرزاده تصریح کرد: گروه سنی ۱۵ تا ۲۸ سال اهداف اصلی گروهک تروریستی منافقین است و در پی فریب جوانان برای فعالیت علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی، دیوارنویسی، درست کردن کوکتِل مولوتُف و شعار زن، زندگی و آزادی هستند.

وی افزود: اکنون گروهک تروریستی رجوی به دنبال فریب جوانان و نوجوانان با حربه‌های مختلف است. گروهک تروریستی رجوی آموزش‌های تخریب برای جوانان با استفاده از ظرفیت‌های مختلف از جمله فضای مجازی تدارک می بینند و در این شرایط انتظار می‌رود آحاد جامعه هوشیار باشند و اجازه ندهند گروه منافقین رجوی جوانان را فریب دهد.

گوشه‌هایی از جنایت‌های گروهک منافقین از زبان نجات‌یافتگان در همایش سمنان

ترور شخصیتی و ممنوعیت دسترسی به مطبوعات و خانواده راهبرد فرقه رجوی

عضو انجمن نجات استان مازندران گفت: رجوی ابراز می‌کرد به فرماندهانتان دستور دادم آنقدر به شما کار دهند تا شب ماننده جنازه بخوابید و فرصت فکر کردن نداشته باشید. هیچ یک از اعضای عضو گروهک تروریستی منافقین حق ندارد حتی در زمان ناهار با بغل دستی خود صحبت کند.

صالحی یادآور شد: هر یک از افراد گروه موظف بود در پایان روز ۱۰ انتقاد از خود بنویسد و هدف این اقدام تخریب افکار و خرد کردن شخصیت فردی بود.

وی بیان کرد: در گروهک تروریستی رجوی قانون ۳۰ ، ۷۰ وجود داشت به این صورت که ۳۰ درصد گزارش مربوط به خود و ۷۰ درصد گزارش‌های شخص در محفل‌هایی که برگزار می‌شد باید مربوط به دیگران باشد، در غیر این صورت خودش را مسخره و ترور شخصیتی می‌کردند.

وی افزود: فردی می‌خواست از گروهک تروریستی منافقین جدا شود اجازه نمی‌دادند و این گفته بالاترین گناه بود. فردی می‌خواست جدا شود و از برادرش کمک خواست، برادرش موضوع را با صلیب سرخ مطرح و از آنها کمک خواست که وقتی گروهک متوجه شد شخص را شکنجه کرد و ۲ سال در زندان انفرادی نگه داشتند.

دبیر انجمن نجات مازندران بیان کرد: ساعت‌کاری، پوشش، ساعت غذا خوردن، و خواب افراد تعریف شده است و هیچ فردی اجازه نقد ندارد و در واقع در گروهک تروریستی منافقین افراد مانند ربات می‌مانند که اختیاری از خود ندارند و مغزها خالی شده است.

حیدرزاده از افراد رها شده از گروهک تروریستی منافقین گفت: حصار، سیم‌خاردار و دوربین مداربسته در پادگان گروهک تروریستی منافقان وجود دارد و هر ۱۰۰ متر یک دوربین مداربسته وجود دارد و هیچ شخصی بدون اجازه نمی‌تواند به شهر برود و اگر بخواهد برود فقط یک نفر یک نفر اجازه دارند بروند و حتی ۲ نفر با هم نمی‌توانند خارج شوند.

مرادی رییس انجمن نجات استان سمنان گفت: افراد گرفتار در فرقه رجوی در واقع در حصار ذهنی و روانشناسی هستند و چون افراد دسترسی مطبوعاتی و رسانه‌ای ندارند، هرچه گروهک بگوید بعد از چندین بار تکرار ملکه ذهنشان می شود و گوش می‌دهند.

گروه‌های تروریستی حامی مالی رجوی هستند

شعبانی بیان کرد: سازمان را در ابتدا مدینه فاضله می‌دانستم و به دلیل شست و شوی مغزی و دسترسی نداشتن به هیچ گونه از ابزار مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی، قربانی گروهک تروریستی منافقین شدم.

عضو انجمن نجات مازندران تصریح کرد: وقتی در گروهک تروریستی منافقین بودم به ما می‌گفتند خانواده شما را اعدام کردند و اگر شما هم بروید شما کشته خواهید شد.

صالحی بیان کرد: بنده برای جابه‌جایی تانک، نفربر در گروهک تروریستی منافقین فعالیت داشتم و هر ماه سهمیه ماهانه کمک مالی داشت.

وی یادآور شد: برای انجام عملیات مرصاد سلاح‌های زیادی را فرقه رجوی وارد کشور کرد و خود را تامین کننده مالی می‌دانست، ولی پشت پرده مشخص شد عراق حامی مالی رجوی بود و اکنون رژیم صهیونیستی و سازمان‌های جاسوسی برای استفاده سیاسی و پیشبرد اهداف شوم خود در ایران از رجوی حمایت مالی می‌کنند.

رییس انجمن نجات استان سمنان گفت: سیاست رجوی این است ارتباط مردمی نداشته باشند و دور از اجتماع شهری پایگاه زدند و اکنون پادگان حصاربسته مانند اشرف عراق در کشور آلبانی ایجاد کردند و با ترفندهای مختلف مانند امضای قرارداد اعضا را فریب دادند و یا به اجبار نگه می‌دارند.

مرادی افزود: گروهک تروریستی منافقین به دلیل حمایت مالی از بخش‌های مختلف مشکل مالی نداشتند و همه افرادی که از گروهک تروریستی منافقین حمایت می‌کنند، از مسوولان سابق کشورها است

صالحی عضو انجمن نجات استان مازندران گفت: گروهک منافقین از دهه ۷۰ به بعد خروج را ممنوع کرد و هر فردی که می خواست گروه را ترک کند بسته به اطلاعاتی که در اختیار داشت، به مدت ۲ سال یا بیشتر باید در زندان انفرادی می‌ماند تا اطلاعاتش بسوزد، مرحله بعد در مقابل دوربین بگوید مشکلات جنسی دارد و به هر خفت و توهینی تن دهد و تازه افراد را می ترساندند که اگر به ایران بروید اعدام می‌شوند و پس از هشت سال حضور در ابوغریب در عراق تبادل زندانی با ایران آزاد خواهد شد، اما بعد از مرگ صدام، فرقه رجوی خلع سلاح شد و قدرت خود را از دست دادند و تعداد زیادی از اعضا با معرفی خود به آمریکا و کمک از ظرفیت صلیب سرخ از این گروهک جدا شدند.

وی ادامه داد: خودم را در بحبوحه مرگ صدام به سربازان آمریکایی معرفی کردم. ماهی یکبار با خانواده ارتباط برقرار می کردم و از طریق تلویزیون و ماهواره متوجه شدیم ایران تغییر کرده است و با کمک صلیب سرخ دهه ۸۰ به ایران آمدم.

شعبانی دبیر انجمن نجات مازندران گفت: مسعود رجوی مشخص نیست زنده است یا مرده و هیچ نکبتی بالاتر از این نیست. مردم به دلیل همکاریش با صدام و جنایت‌هایشان او را نفرین می‌کنند و این گروهک در ایران چهره‌ای منفور دارد و نابود شده است.

وی افزود: پایگاه اصلی آلبانی و پاریس است و در کشورهای دیگر عضو این گروهک تروریستی انگشت ‌شمار هستند و تمرکز اصلی آلبانی و فرانسه است. گروهک تروریستی منافقین به دلیل اینکه با فریب عضوگیری می‌کنند، اجازه ارتباط اعضا با خانواده نمی‌دهند و بیشترین فعالیت گروهک تروریستی منافقین در فضای مجازی است.

حیدرزاده نیز تصریح کرد: چت کردن اعضای مرد گروهک منافقین با یک خانم ممنوع است و تمام فعالیت مجازی به وسیله یک ادمین کنترل می‌شود.

شعبانی دبیر انجمن نجات استان مازندران گفت: مسعود رجوی کنار گذاشته شده ولی همه کاره اوست و اکنون مریم رجوی به عنوان چهره جوان و نو فعالیت دارد.

دبیر انجمن نجات مازندران بیان کرد: بنده به همراه هفت نفر دیگر سال ۱۳۸۳ خودمان را به نیروهای آمریکایی معرفی و تلفنی با برادرم صحبت کردم و برادرم اطمینان داد ایران کشور امنی است و به ایران آمدم و تشکیل خانواده داده‌ام.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha