۳۸ واحد فروشگاهی آماده اجرای طرح کالابرگ الکترونیکی در هرسین است

کرمانشاه- ایرنا- فرماندار هرسین گفت: به منظور اجرای طرح کالابرگ الکترونیکی در این شهرستان ۳۸ واحد صنفی شامل فروشگاه‌های زنجیره‌ای، عمده فروشی‌ها و خرده فروشی‌ها، آماده ارائه خدمات هستند.

«ابوطالب ایتوندی» عصر شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، در خصوص اطلاع رسانی به مشمولان این طرح بیان داشت: با استفاده از ظرفیت رسانه های شهرستان اطلاع رسانی های کامل در خصوص طرح کالابرگ الکترونیکی به عمل آمده است.

وی در ادامه به معرفی مشمولان طرح یاد شده و نحوه مراجعه به واحدهای صنفی مربوطه پرداخت و افزود: با توجه به اینکه در مرحله اول مددجویان کمیته امداد و بهزیستی شامل برخورداری از این طرح می‌ باشند لذا این اشخاص می‌توانند با مراجعه به واحدهای صنفی پیش بینی شده که دارای تابلوی معرف در سر درب واحد خود هستند نسبت به خرید کالاهای تعریف شده که شامل ۱۰ قلم کالای اساسی است اقدام نمایند.

به گفته ایتوندی طرح کالابرگ الکترونیکی به منظور حمایت از سبد معیشتی و غذایی خانوارها برای مردم ایجاد شده است.

فرماندار هرسین در ادامه از دیگر مزایای این طرح را خرید سلیقه‌ای و دلخواه، حفظ قدرت خرید مردم و همچنین تامین کالا بر اساس نیازهای مردم برشمرد.

ایتوندی تصریح کرد: کسانی که مشمول استفاده از طرح کالابرگ الکترونیکی شده اند از زمان واریز یارانه می‌توانند با استفاده از تلفن همراه سرپرست خانوار کد دستوری #۲۸*۷۸۸* را شماره گیری و علاوه بر اطلاع از موجودی یارانه سرپرست از موجودی یارانه فروشگاه آگاه و کد خرید خود را نیز دریافت نمایند.

ایتوندی در خصوص چگونگی دستیابی مردم به آدرس فروشگاههای مذکور چنین گفت: از طریق نصب برنامه نرم افزاری شما (شبکه ملی اعتبار) و یا مراجعه به درگاه اینترنتی shoma.sfara.ir می‌توان از مکان های عرضه کالا مطلع شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha