۱۷ خرداد ۱۴۰۲، ۱۲:۳۶
کد خبر: 85133233
T T
۴ نفر

برچسب‌ها

فرایند جذب ۸۵۸ نفر از جوانان استان بوشهر در  پارس جنوبی آغاز شد

بوشهر - ایرنا - مدیر عامل مجتمع گاز پارس جنوبی گفت: با رایزنی‌های متعدد با مدیران ارشد وزارت نفت؛ فرایند جذب ۸۵۸ نفر از جوانان بومی تحصیل‌ کرده استان در مشاغل فنی پالایشگاه‌های این مجتمع آغاز شد.

به گزارش ایرنا احمد باهوش روز چهارشنبه در گفت‌ و گو خبرنگاران اظهار کرد: برای نخستین بار است که فرایند جذب نیروها در مجتمع گاز پارس جنوبی به صورت ۱۰۰ درصد بومی انجام می‌شود.

وی افزود: جوانان تحصیل‌کرده رشته‌های فنی در استان بوشهر با همکاری دانشگاه خلیج فارس از طریق برگزاری آزمون برای اشتغال در پالایشگاه‌های ۱۳ گانه این مجموعه بکارگیری و جذب می‌شوند.

مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی یادآورشد: جوانان کارآمد و خلاق استان بوشهر دارای مدارک فنی در رشته‌های HSE ، تعمیرات، بهره‌برداری و بازرسی فنی می‌توانند در این آزمون که تاریخ برگزاری آن اعلام می‌شود شرکت کنند.

فرایند جذب ۸۵۸ نفر از جوانان استان بوشهر در پالایشگاه‌های مجتمع گاز پارس جنوبی آغاز شد

باهوش افزود: مجتمع گاز پارس جنوبی در راستای توجه به فرمایشات رهبر معظم انقلاب و تحقق شعار سال جاری مبنی بر" مهار تورم و رشد تولید"، تمام تلاش خود را در زمینه رشد تولید پایدار و اشتغال جوانان پرتلاش بومی استان بوشهر بکار گرفته و در این مسیر حرکت می‌کند.

مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی گفت: بر همین اساس، تیم راهبری از ابتدا تا انتهای فرایند این جذب با حضور نماینده استاندار بوشهر و سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس تشکیل شده تا تمامی مراحل و اقدامات جذب نیروهای بومی استان با هماهنگی استاندار انجام شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha