۱۰ خرداد ۱۴۰۲، ۲۱:۲۸
کد خبرنگار: 936
کد خبر: 85128342
T T
۱ نفر

برچسب‌ها

 نمایشگاه " گنجینه " به مناسبت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) در اصفهان برگزار می شود

اصفهان- ایرنا- مدیر موسسه تنظیم و نشرآثار امام خمینی (ره) اصفهان از برگزاری نمایشگاه بزرگ آثار تجسمی "گنجینه"  با یکصد اثر هنری از اساتید برجسته در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، مهدی بنکدار روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به برپایی نمایشگاه بزرگ آثار تجسمی "گنجینه"، اظهار داشت: یکصد اثر هنری در این نمایشگاه از گنجینه آثار فاخر تجسمی نگارستان امام خمینی (ره) اصفهان با همکاری حوزه هنری از دوازدهم خرداد در گالری های نمایشگاهی عمارت سعدی برپا می شود.

وی ادامه داد: نشست ادبی عروج «شاعرانه» با حضور اساتید و ادبا شعر و ادب در نگارستان امام خمینی(ره) اصفهان ۱۶ خرداد برپا خواهدشد.

مدیر موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) اصفهان خاطرنشان کرد: نشست‌های ادبی، نمایشگاه عکس و کتاب در شهرستان‌های شاهین شهر، فولادشهر و سپاهان‌ شهر از دیگر برنامه ها برای بزرگداشت سی و چهارمین سالگرد عروج ملکوتی امام خمینی (ره) در نظر گرفته شده است.

وی اضافه کرد: برگزاری مسابقه الکترونیکی کتابخوانی از وصیت نامه امام خمینی(ره)، برپایی نمایشگاه عکس و آثار تجسمی در نگارستان امام خمینی(ره) و برگزاری کارگاه هنری نقاشی با حضور کودکان در نگارستان امام خمینی(ره) از برنامه‌های ویژه سالگرد رهبر کبیر انقلاب است.

بنکدار با اشاره به اینکه یکی از برنامه‌های بسیار ویژه این مناسبت برگزاری نشست هنری شب فیلم خرداد در تاریخ ۲۴ خرداد (نمایش ۳ فیلم کوتاه به همراه نقد و بررسی و تقدیر از کارگردان) است، گفت: نمایشگاه عکس از آثار تجسمی با موضوع حضرت امام (س) روز ۱۴ خرداد هم زمان با برگزاری مراسم سی و چهارمین سالگرد در گلستان شهدای اصفهان برگزار می‌شود.

بنکدار با گرامیداشت سی و چهارمین سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) و شهدای ۱۵ خرداد اضافه کرد: این موسسه اجرای برنامه های متنوع فرهنگی هنری و آموزشی در استان اصفهان را به مناسبت سی و چهارمین سالروز رحلت امام راحل و بزرگداشت شهدای ۱۵ خرداد در نظرگرفته است.

به گزارش ایرنا، روح ملکوتی امام خمینی(ره) بنیانگذار نظام جمهوری اسلامی ایران، روز ۱۴ خرداد سال ۱۳۶۸ به ملکوت اعلی پیوست.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha