۵ خرداد ۱۴۰۲، ۱۶:۲۴
کد خبر: 85122743
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

مبنای افتتاح یا آغاز پروژه‌ها در استان بوشهر اسناد توسعه است

بوشهر_ایرنا_ مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر گفت: مبنای افتتاح یا آغاز پروژه‌هایی که از ابتدای دولت مردمی ایران قوی تاکنون در استان بوشهر انجام گرفته اسناد توسعه‌ای، نظام مسائل و ظرفیت‌های بی‌شمار استان است.

به گزارش ایرنا، سعید حیدری روز جمعه در دیدار با جمعی از جوانان و فعالین ورزشی، فرهنگی و اجتماعی بخش مرکزی بوشهر اظهار کرد: تمرکز دولت سیزدهم بر تحقق اولویت‌ها و نیازهای اساسی کشور است و همه ظرفیت‌ها را برای تحقق این راهبرد بکار گرفته است.

وی با اشاره به سفر اخیر آیت الله رئیسی به جنوب شرق کشور برای افتتاح پروژه‌های عمرانی و هشدار قاطع به مقامات افغانستان در دفاع از حق‌آبه مردم سیستان و بلوچستان تاکید کرد: دولت مردمی ایران قوی به دنبال کار نمایشی نیست و خود را خادم مردم می‌داند و برای حقوق مردم با کسی تعارف ندارد.

حیدری تصریح کرد: مدیریت اجرایی استان بوشهر یک مدیریت نظام مند و برنامه محور است که متناسب با نیازهای استان توسعه و رفع مشکلات مردم را پیگیری و با برنامه‌ریزی و اقدامات مناسب، استان را در مسیر شکوفایی و حرکت قرار داده است.

مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر گفت: با بسیج جمعی که میان مردم و مدیران استان شکل گرفته است به زودی شاهد شکوفایی بیش از پیش استان در حوزه‌های مختلف خواهیم بود.

وی افزود: آغاز عملیات اجرایی احداث باند دوم بزرگراه دالکی - کنارتخته و همچنین آغاز لایروبی رودخانه حله، ۲ مطالبه تاریخی ساکنین مناطق مختلف استان بوده که اثر ویژه ای را در رشد سرعت توسعه در استان خواهد داشت.

وی با اشاره به برنامه ریزی جدی ستاد انتخابات استان برای برگزاری انتخاباتی باشکوه در اسفندماه سال جاری، عنوان کرد: ستاد انتخابات استان بوشهر بر رعایت اصل بی طرفی از سوی همه مدیران و مسئولین تاکید دارند و این مطالبه قانونی و به حق بایستی تا پایان فرآیند انتخابات مدنظر همه دستگاه‌ها قرار گیرد

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha