۳ خرداد ۱۴۰۲، ۱۳:۴۰
کد خبر: 85120726
T T
۱ نفر

برچسب‌ها

دانشگاهیان استان همدان به ارتفاعات الوند صعود کردند

همدان- ایرنا- رئیس سازمان بسیج اساتید استان همدان گفت: همزمان با فرارسیدن سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر، دانشگاهیان استان در همایشی به نیابت از هشت هزار شهید همدان به قله الوند و دشت میشان صعود کردند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، حسن رحیمی روشن در حاشیه این همایش به خبرنگار ایرنا گفت: این همایش به مناسبت چهل و یکمین سالگرد آزادسازی خرمشهر و در آستانه فرارسیدن میلاد با سعادت امام رضا (ع)، با حضور اساتید، اعضای هیات علمی، کارکنان و دانشجویان دانشگاه های سراسر استان همدان برگزار شد.

وی اظهار داشت: در این همایش بیش از ۸۰۰ نفر از دانشگاهیان، مسیر میدان گنجنامه تا دشت میشان و تعدادی تا قله الوند را کوهنوردی کردند.

رحیمی روشن تصریح کرد: اساتید و کارکنان دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان از جمله دانشگاه بوعلی سینا، دانشگاه آزاد اسلامی استان همدان، دانشگاه علوم پزشکی، پیام نور، فرهنگیان، فنی و حرفه‌ای، جامع علمی کاربردی و دانشگاه صنعتی در این صعود شرکت داشتند.

وی بیان کرد: شرکت کنندگان در این همایش در یادمان شهدای گمنام دشت میشان نیز حضور یافتند ضمن اینکه مهدی صمدی از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس دقایقی برای حاضران در این برنامه خاطره گویی کرد.

دانشگاهیان استان همدان به ارتفاعات الوند صعود کردند

عضو هیأت علمی گروه علوم سیاسی دانشگاه بوعلی سینا خاطرنشان کرد: گروه نخست از اساتید بسیجی دانشگاه و دانشگاهیان همدان در روز گذشته با فتح قله الوند توانستند با موفقیت بخش اول این صعود سراسری را به سرانجام برسانند.

رحیمی روشن از دانشگاه های استان همدان و گنگره بزرگداشت سرداران، فرماندهان و هشت هزار شهید استان همدان که شرایط برگزاری این همایش را فراهم کردند قدردانی کرد.

در پایان این همایش به شرکت کنندگان هدایایی اعطا شد.

کوه الوند بلندترین کوه در کوهستان الوند است و سه هزار و ۵۸۴ متر ارتفاع دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha