استاندار: موانع جذب اعتبارات در چهارمحال و بختیاری شناسایی شود

شهرکرد_ استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: موانع جذب اعتبارات این استان تا یک هفته آینده شناسایی و راهکارهای رفع آن ارائه شود.

به گزارش خبرنگار ایرنا، غلامعلی حیدری روز سه‌شنبه در نشست با ذی‌حسابان دستگاه‌های اجرایی چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: در این صورت می‌توان جذب اعتبارات سال ۱۴۰۲ و ۱۴۰۳ را مطابق برنامه زمان‌بندی انجام داد.
وی با اشاره به جذب کامل و به‌موقع اعتبارات چهارمحال و بختیاری در سال گذشته افزود: امسال هم با پیگیری‌های جدی مسوولان دستگاه‌های اجرایی استان به‌خوبی محقق خواهد شد.
حیدری تصریح کرد: ۲ هزار و ۴۰۰ میلیارد ریال از اعتبارات نقدی نفت به چهارمحال و بختیاری اختصاص پیدا کرده است که باید تا قبل از فرارسیدن فصل سرما جذب شود.
وی ثبت اطلاعات طرح‌های عمرانی چهارمحال و بختیاری در سامانه منتاک را ضروری دانست و یادآور شد: این سامانه پیشرفت اجرایی طرح‌های عمرانی را مشخص می‌کند که به‌طور مستقیم از سوی رییس‌جمهور و هیات‌وزیران مشاهده می‌شود.
استاندار چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: در همین راستا بروزرسانی اطلاعات ثبت شده استان در سامانه منتاک به‌صورت هفتگی مورد توجه مسوولان دستگاه‌های اجرایی مرتبط قرار گیرد.
حیدری با اشاره به ظرفیت طرح مولدسازی در کشور گفت: در این طرح اموال مازاد دستگاه‌های اجرایی دولتی فروخته و درآمد آن به استان بازگشت داده می‌شود.
به گزارش ایرنا، چهارمحال و بختیاری ۱۱ شهرستان با نزدیک به یک میلیون نفر جمعیت دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha