خانواده ها سنجش سلامت فرزندانشان را جدی بگیرند

کرج - ایرنا - معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش البرز گفت : خانواده ها با جدیت بیشتری برای نوبت گیری فرزندانشان در سامانه سنجش برای ثبت نام در پایه اول ابتدایی اقدام کنند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، " سید محمود حسینی " روز دوشنبه درحاشیه بازدید از مراکز سنجش نوآموزان و تشکر از دست اندرکاران مراکزاستان، افزود: تاکنون ۲۴ هزار نفر از نوآموزان بدو ورود به پایه اول ابتدایی در سامانه سنجش نوبت گیری کرده اند.
وی خاطرنشان کرد: تاکنون ۶۹ درصد از دانش آموزان بدو ورود به پایه اول ابتدایی در پایگاه های سنجش نوبت گیری کرده‌اند و سنجش نیمی از آن ها انجام شده است.
معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش البرز یادآورشد: تکمیل فرآیند ثبت نام دانش آموزان پایه اول مشروط به اتمام سنجش بدو ورود و اخذ تاییدیه از پایگاه خواهد بود و در صورتی که نو آموزان سنجش را انجام نداده باشند، ثبت نام آنها در پایه اول امکان پذیر نیست.
حسینی تصریح کرد: نوآموزان پیش دبستانی در حین سال تحصیلی ملزم به شرکت در برنامه سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی هستند و همچنین نوآموزان پیش دبستانی که فرایند سنجش تحصیلی را به اتمام رسانده و تایید شده اند در سال بعد نیازی به گذراندن سنجش بدو ورود به دبستان ندارند.
وی ادامه داد: از این پس نتیجه ارزیابی سنجش در سامانه سیرت برای مدیران مدارس ابتدایی قابل رویت است.
معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان البرز افزود: مدیران کودکستان ها نیز موظفند اطلاعات نوآموزان پیش دبستانی را در اسرع وقت در سامانه سنجش بدو ورود و سیدا ثبت کنند.
والدین دانش‌آموزان برای ثبت نام و نوبت گیری در پایگاههای سنجش تا نیمه خرداد ماه فرصت دارند، بصورت غیر حضوری از طریق سامانه my.medu.ir اقدام کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha