۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲، ۱۱:۰۸
کد خبرنگار: 750
کد خبر: 85117213
T T
۴ نفر

برچسب‌ها

پرداخت صدقه در شاهرود ۱۹ درصد افزایش یافت

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲، ۱۱:۰۸
کد خبر: 85117213
پرداخت صدقه در شاهرود ۱۹ درصد افزایش یافت

شاهرود - ایرنا - رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) شاهرود گفت: پرداخت صدقه در سال ۱۴۰۱ نسبت به سال ۱۴۰۰ توسط مردم نیکوکار این شهرستان ۱۹ درصد افزایش داشت.

محمد مهدی اصغری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مردم نیکوکار شاهرود طی سال ۱۴۰۱ یک میلیارد و ۶۰۶ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان صدقه به کمیته امداد پرداخت کردند.

وی با یادآوری جمع‌آوری یک میلیارد و ۳۵۱ میلیون تومان صدقه در سال ۱۴۰۰ اظهار کرد: این مقدار صدقه از محل صندوق‌ مکان‌ها، معابر و منازل و از طریق پرداخت غیرحضوری جمع‌آوری شد.

رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) شاهرود گفت: صدقه‌های جمع‌آوری شده برای خانواده‌های نیازمند و بی‌بضاعت در زمینه‌های درمان، معیشت، تهیه جهیزیه، تامین لوازم منزل، امور فرهنگی و تحصیلی، ساخت و تعمیر مسکن و کمک‌های موردی هزینه شده است.

اصغری با بیان اینکه شهروندان می‌توانند جدا از واریز نقدی در صندوق‌ها از طریق کد «QR» صدقات خود را پرداخت کنند، ادامه داد: شماره گیری کد دستوری: ۰۲۳۲#*۸۸۷۷* و یا واریز به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۲۳۶۸۸۶ از روش‌های دیگر پرداخت صدقه است که پرداخت از این طریق صرفه‌جویی در زمان و نیروی انسانی، تسریع در امر کمک رسانی به خانواده‌های نیازمند، امکان پرداخت صدقه در هر زمان و مکان و همچنین جلوگیری از استهلاک پول ملی را به همراه دارد.

به گزارش ایرنا، ۲ هزار و ۵۷۰ خانوار با جمعیت چهار هزار و ۳۷۱ نفری هم‌اکنون زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) شاهرود قرار دارند که از این تعداد ۲ هزار و ۲۳ خانوار کمک معیشت بگیر و ۵۴۷ خانوار تک و چند خدمتی هستند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha