۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۲، ۱۰:۴۸
کد خبر: 85106026
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

مشترکان خوش مصرف برق در غرب مازندران ۲۰۰ میلیارد ریال پاداش گرفتند

نوشهر - ایرنا - مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق غرب مازندران از پرداخت حدود ۲۰۰ میلیارد ریال پاداش به مشترکان خوش مصرف در یکسال گذشته خبر داد.

مصطفی بابایی روز پنجشنبه در گزارشی به ایرنا، افزود : این مقدار پاداش بابت صرفه جویی در مصرف برق یک سال گذشته به بیش از ۲۶ هزار مشترک پرداخت شد.

این مسوول اظهار کرد : این دسته از مشترکان طرح مدیریت مصرف برق را بدرستی اجرایی کردند و پاداش مدنظر در قبوض بیش از ۳۶۵ هزار مورد صورتحساب آنان اعمال شد

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق غرب مازندران گفت : خوشبختانه با همراهی این شمار مشترکان در تابستان سال گذاشته درست زمان اوج مصرف سبب شدند تا بتوانیم بدون اعمال خاموشی مشترکان بخش خانگی عبور کنیم.

وی اضافه کرد: با اجرای دقیق برنامه های مدیریت مصرف برق و همکاری مردم شریف غرب استان مازندران، توانستیم تابستان ۱۴۰۱ را بدون اعمال خاموشی با برنامه به مشترکین بخش خانگی، از پیک مصرف با موفقیت عبور نماییم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق غرب مازندران گفت : برای گذر از اوج مصرف در تابستان امسال هم طرح پاداش تشویقی ۲۰ برابری برای مشترکان خانگی در نظر گرفته شده است.

بابایی، تنظیم کولر بر روی دمای آرامش، خاموش کردن لامپ های اضافی و همچنین استفاده بهینه از وسایل برقی پرمصرف نظیر لباسشویی و ظرف شویی در ساعات خارج از اوج مصرف برق را از جمله روش های صرفه جویی در مصرف برق در زمان اوج مصرف بر شمرد.

شرکت توزیع برق غرب مازندران به حدود ۷۰۰ هزار مشترک در این منطقه گردشگر پذیر خدمات ارائه می دهد

غرب مازندران بیش از هزار روستا و ۲۲ شهر در قالب دستکم ۸۰۰ هزار نفر جمعیت بومی و ۲ برابر جمعیت متغییر در خود جای داده است.

نور، نوشهر، چالوس، کلاردشت، عباس آباد، تنکابن و رامسر جزو شهرستان های گردشکرپذیر غرب مازندران محسوب می شود.

مشترکان خوش مصرف برق در غرب مازندران ۲۰۰ میلیارد ریال پاداش گرفتند

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha