بیش از ۲۹ میلیارد تومان خدمات پزشکی رایگان در هرمزگان ارائه شد

بندرعباس - ایرنا - مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) هرمزگان گفت: گروه‌های جهادی درمانی سال گذشته ۱۱۱ هزار و ۹۳۰ خدمت تخصصی پزشکی و دندانپزشکی رایگان به ارزش ۲۹ میلیارد و ۲۴۵ میلیون ریال به نیازمندان مناطق محروم این استان ارائه کردند.

به گزارش ایرنا، حمید باسره روز دوشنبه با اعلام این خبر به رسانه‌ها افزود: این تعداد خدمت رایگان به نیازمندان هرمزگانی توسط ۷۳۳ پزشک و دندانپزشک اعزامی در قالب ۲۸ گروه جهادی درمانی و تخصصی در مناطق محروم استان هرمزگان محقق شده است.

وی بیان کرد: سال گذشته ۲۸ گروه جهادی درمانی تخصصی و دندانپزشکی به مناطق محروم استان هرمزگان اعزام شدند که ارزش خدمات پزشکی ارائه شده از سوی این گروه‌ها به بیماران افزون بر ۲۹ میلیارد و ۲۴۵ میلیون تومان بوده است.

خدمات پزشکی گروه‌های جهادی درمانی به مناطق محروم هرمزگان در بخش‌های دندانپزشکی، عمومی، داخلی، چشم پزشکی، زنان و زایمان، کودکان، ارتوپدی، جراح عمومی، سونوگرافی و مشاوره بوده است.

باسره به ارزش و اهمیت خدمت صادقانه گروه‌های جهادی در مناطق محروم اشاره کرد و یادآور شد: یکی از برکات نظام جمهوری اسلامی، تشکیل گروه‌های جهادی است که اعضای آن داوطلبانه در این گروه‌ها عضو شده و مشغول خدمت‌رسانی بی‌منت به مردم به ویژه نیازمندان و محرومان جامعه می‌شوند.

وی گفت: اعزام گروه‌های جهادی به مناطق محروم هرمزگان با همکاری استانداری، کمیته امداد، قرارگاه مردمی سلامت و دانشگاه علوم پزشکی استان بوده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha