معاون اجرایی رییس جمهور: فروش روزانه نفت ایران به یک میلیون و ۴۰۰ هزار بشکه رسید

ارومیه - ایرنا - معاون اجرایی رییس جمهور گفت: تحولات جدی در صادرات نفت کشورمان اتفاق افتاده و فروش روزانه به یک میلیون و ۴۰۰ هزار بشکه رسیده است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، محسن منصوری روز دوشنبه در جلسه بررسی مصوبات سفر رییس جمهور به آذربایجان غربی با اشاره به اینکه دولت ، طی سال گذشته با وجود مشکلات مالی در توزیع اعتبارات بخش عمرانی رکورد زد، افزود: پارسال در مجموع ۲۷۰ هزار میلیارد تومان (همت) پول و اعتبار عمرانی در کشور توزیع شد.

وی اظهار کرد: مصوبات عمرانی سفر رییس جمهور به آذربایجان غربی نیز که در مجموع ۲۰ هزار میلیارد تومان بود تاکنون پنج هزار میلیارد تومان آن محقق و پرداخت شده است.

معاون اجرایی رییس جمهور با بیان اینکه تحقق این میزان اعتبارات عمرانی سفر در سال نخست موفقیت بسیار خوبی است، ادامه داد: دولت عزم خود را برای خدمات رسانی به مردم جزم کرده و این امر با پیگیری بیشتر مسوولان دستگاه‌های اجرایی محقق می‌شود.

در ادامه این جلسه روسای بانک‌های عامل استان گزارشی از عملکرد خود در زمینه اعطای تسهیلات مصوب سفر رییس جمهور به استان آذربایجان غربی ارائه کردند.

«محسن منصوری» معاون اجرایی رییس جمهور روز دوشنبه از طریق فرودگاه شهید باکری ارومیه وارد استان آذربایجان غربی شد و مورد استقبال استاندار و جمعی از مسوولان اجرایی استان قرار گرفت او سپس با حضور در مزار شهدای باغ رضوان ارومیه با قرائت فاتحه و نثار شاخه گل با آرمان‌های شهیدان تجدید پیمان کرد.

بازدید از بیمارستان ارومیه، شرکت در جلسه پیگیری مصوبات عمرانی و اقتصادی، دیدار با فعالان فرهنگی، نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه، بازدید از بیمارستان اشنویه، بازدید از پروژه‌های حوزه آب و خاک در سد سلیوه، بازدید از بیمارستان نقده، بازدید از پروژه تقاطع محمدیار، بازدید از جاده مهاباد - ارومیه و بیمارستان مهاباد، بازدید از کمربندی و بیمارستان میاندوآب و پروژه‌های جاده میاندوآب - شاهین دژ از برنامه‌های سفر یک روزه معاون اجرایی رییس‌ جمهور به آذربایجان غربی است.

آذربایجان‌غربی از نظر جمعیت در ردیف ۱۰ استان پرجمعیت کشور است طبق سرشماری سال ۱۳۹۵ جمعیت استان، سه‌ میلیون و ۲۶۵ هزار و ۲۱۹ نفر اعلام شد و اکنون دارای ۲۰ شهرستان است و ارومیه، خوی و بوکان در رده‌های اول تا سوم از نظر جمعیت قرار دارند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha