انتشارات شهید کاظمی با دست پُر به نمایشگاه می‌آید 

تهران- ایرنا- انتشارات شهید کاظمی با بیش از ۱۰۰ عنوان کتاب تازه نشر به سی وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران خواهد آمد. 

به گزارش ایرنا، انتشارات شهید کاظمی به عنوان یکی از ناشران کتب ادبیات پایداری و حوزه دفاع مقدس، با بیش از ۱۰۰ عنوان اثر جدید در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در سال ۱۴۰۲ حاضر می‌شود. این انتشارات از ۷۰۰ عنوان کتابی که تا به حال روانه بازار نشر کرده است، حدود ۵۰۰ عنوان کتاب را با خود به نمایشگاه می آورد که بیش از ۱۰۰ عنوان جزو آثار جدید به حساب می‌آیند.

«کتاب کار بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی» نوشته محسن مشرقی و فاطمه عقیقی، «تهران تا تیرانا» اثر محمدجعفر بگلو، «الجمل» به قلم آزاده جهان احمدی، «جنگ جنگ تا نابودی» با ترجمه فاطمه تشکری جهرمی، «شبیه» به قلم غفار حدادی، «با تو می مانم» اثر رضا قلی زاده علیار، «قاتل مؤدب» با ترجمه وحید خضاب، «گنجینه رنج» نوشته رضیه قبیشی، «وزیر قلابی» به قلم محمدعلی جعفری، «تاملی در یادداشت های آقای هاشمی» اثر مسعود رضایی و چندین زندگینامه جذاب از شهدای کشتی گیر از جمله کتاب هایی هستند که برای اولین بار در نمایشگاه امسال به مخاطبین عرضه خواهند شد.

همچنین در این دوره از نمایشگاه، کتاب «الی» اثر غفار دحدادی با موضوع فلسطین، «علامه و انقلاب» نوشته وحید خضاب و با محوریت نقش علامه طباطبایی در انقلاب اسلامی، «ژنرال چشم آبی» به قلم عسگری شاداب با محوریت سپهبد خلبان نادر جهانبانی، «آقای هاشمی» اثر مسعود رضایی شریف آبادی و چندین اثر دیگر رونمایی خواهد شد.

این انتشارات بدون وابستگی به نهاد خاصی(ناشر خصوصی) و صرفاً با حمایت‌های مردمی و فروش کتاب توانسته است در کنار اثرگذاری در فضای فکری و فرهنگی کشور، رقابت خوبی با سایر ناشران انقلابی داشته باشد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha