۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۲، ۲۱:۲۹
کد خبرنگار: 1309
کد خبر: 85100947
T T
۴ نفر

برچسب‌ها

مجوز جذب نیروی انسانی برای بنادر جنوبی کشور اخذ شد

۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۲، ۲۱:۲۹
کد خبر: 85100947
مجوز جذب نیروی انسانی برای بنادر جنوبی کشور اخذ شد

بوشهر-ایرنا- معاون برنامه ریزی، توسعه مدیریت و منابع سازمان بنادر و دریانوردی گفت: ساماندهی وضعیت تشکیلاتی و تامین نیازهای ساختاری و نیروی انسانی متخصص و نخبه از اولویت‌های این سازمان برای بنادر جنوبی کشور است که مجوزهای لازم اخذ شده است.

به گزارش ایرنا، حسن بیگ محمدلو شامگاه چهارشنبه در نشست شورای برنامه ریزی، توسعه مدیریت و منابع اداره کل و بنادر تابعه استان بوشهر اظهار کرد: با تامین نیروهای مورد نیاز بنادر از بین نخبگان بدون تردید سرعت پیشبرد اهداف سازمانی نیز دوچندان می شود.

وی افزود: انتظار می رود با جذب نیروهای جدید که شرایط عمومی و اختصاصی، زمان و مکان آزمون آن به زودی اعلام می شود، بخشی از مشکلات سازمان در حوزه نیروی انسانی رفع می شود.

معاون برنامه ریزی و توسعه مدیریت و منابع سازمان بنادر و دریانوردی تصریح کرد: در حوزه نیروی انسانی توجه بیشتر به مسائل معیشتی در اولویت‌های اصلی قرار دارد که برای تحقق این مهم از همه ظرفیت های قانونی استفاده می شود.

بیگ محمدلو ادامه داد: توسعه مسائل حاکمیتی و تحقق درآمدهای سازمان جهت تعریف بهینه طرح‌های توسعه‌ای در بنادر کشور نیز به عنوان یکی از اولویت‌های مهم در دستور کار جدی سازمان بنادر و دریانوردی قرار دارد.

وی گفت: بنادر به عنوان نبض تپنده اقتصاد کشور در شرایط تحریمی هستند که رونق و پویایی آنها ارتباط مستقیمی با بهبود وضعیت اقتصادی کشور دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha