معاون حقوقی آموزش و پرورش: پروژه‌های بالای ۷۰ درصد تا قبل از مهرماه تکمیل شود

شیراز-ایرنا-معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش گفت: پروژه‌های شهرستان فسا که پیشرفت بالای ۷۰ درصد دارند تا قبل از مهرماه تکمیل و آماده بهره برداری شوند.

به گزارش ایرنا از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، قاسم احمدی لاشکی در سفر به شهرستان فسا اظهار کرد: مدیران تلاش کنند در دوره مسئولیت خود مشکلات را رصد و در رفع آن اقدام کنند و در صورتی که کاری شدنی نیست قول اجرای آن را به مردم ندهند تا زمینه بی‌اعتمادی مردم نسبت به نظام مهیا نشود.

وی افزود: کارهایی که انجام شده باید به اطلاع عموم مردم برسد تا اعتماد عمومی تقویت شود.

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش تصریح کرد: اینکه اغلب منتخبین مردم از بین معلمان هستند این نشان از اعتماد بالای جامعه به فرهنگیان دارد.

وی ادامه داد: با ارزش‌ترین کارهای خیر، کاری است که برای دانش آموزان انجام می شود.

احمدی لاشکی عنوان کرد: ایجاد چمن مصنوعی ویژه اردوگاه تربیتی فسا، احداث ایجاد استخر با همکاری وزارت ورزش و جوانان در دستور کار قرار گیرد. تکمیل استخر روباز نیمه تمام اردوگاه تربیتی فسا نیز در دستور کار قرار می گیرد.

وی اضافه کرد: پروژه‌های شهرستان فسا که پیشرفت بالای ۷۰ درصد دارند تا قبل از مهرماه تکمیل و آماده بهره برداری می شود.

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش افزود: آنچه در بازدید از مدارس در گفتگو با مسئولین مدارس متعهد شده ایم محقق خواهد شد.

وی کمبود نیروی انسانی را یکی چالش ها برشمرد و اضافه کرد: با توجه به آمار قابل توجه بازنشستگان در سال جاری ضروری است تمهیدات لازمه اندیشیده شود تا در مهرماه با کمبود نیروی انسانی مواجه نشویم.

نماینده مردم شهرستان فسا در مجلس شورای اسلامی در این جلسه عنوان کرد: بخشش شیبکوه نیازمند استخر شنا است لذا تقاضا دارم با مشارکت منابع مالی مختلف عملیات احداث استخر آغاز شود.

دکتر حجت الله فیروزی افزود: بسیاری از دانش آموزان شیبکوه از جمعیت عشایری منطقه هستند باید به گونه ای عمل کنیم تا عدالت آموزشی در مورد آنها اجرا شود.

مدیرکل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس استان فارس اظهار کرد: تا مهرماه سال۱۴۰۳ تکمیل ساخت پروژه‌های نیمه تمام شهرستان فسا در دستور کار قرار دارد.

مهندس محمود میرزایی افزود:تلاش خواهیم کرد پروژه های شهرستان فسا را تا مهرماه سال جاری تکمیل و به بهره برداری برسانیم.

مجید احمدی معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش فارس در این جلسه ضمن تقدیر مهمان نوازی شهرستان فسا تصریح کرد: آن بخش از مشکلاتی که در حیطه استانی قرار داشته باشد در دستور کار اداره کل آموزش و پرورش فارس قرار می گیرد.

فرماندار شهرستان فسا نیز در این نشست گفت: منطقه شیبکوه سرزمینی عالم پرور است و یکی از مناطق برجسته شهرستان است.

محمدصادق صفرپور افزود: توجه ویژه به هنرستان های فنی و حرفه ای می تواند در توسعه مهارت ها و اشتغال زایی موثر باشد.

امام جمعه زاهدشهر نیز در این نشست گفت: بخش شیبکوه با جمعیتی بالغ بر سی هزار نفر نیازمند استخر شنا است که تا کنون از آن بی بهره بوده ایم.

حجت الاسلام و المسلمین حسن خرمدل افزود: هر جا که مردم احساس کنند حضور و مشارکت باید داشته باشند سریعا اقدام می کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha