۹ اردیبهشت ۱۴۰۲، ۱۹:۲۵
کد خبر: 85096434
T T
۱۲ نفر

برچسب‌ها

اتمام حجت مسئولان ری با دست فروشان +فیلم

۹ اردیبهشت ۱۴۰۲، ۱۹:۲۵
کد خبر: 85096434
اتمام حجت مسئولان ری با دست فروشان +فیلم

شهرری - ایرنا - مسئولان محلی و مدیریت شهری ری ظهر امروز با حضور میدانی در سطح شهر به دست فروشان و وانتی‌هایی که سد معبر کرده بودند تذکر زبانی دادند و اتمام حجت کردند.

به گزارش ایرنا، معاون سیاسی فرماندار ویژه ری در راستای اجرای این طرح به خبرنگاران گفت: طی شکایات مکرر شهروندان نسبت به رفع معظل سد معبر به مسئولان ذیربط تصمیم بر این شد که اقداماتی در این زمینه انجام شود و طی هماهنگی با مراجع قضایی احکامی برای جمع آوری این گونه کسب و کارها صادر گردید.

مهدی قهرمانی در مورد ۲ مرحله ای بودن این طرح اظهار داشت: این طرح در ۲ مرحله اجرا خواهد شد مرحله اول آن که امروز همراه مسئولین شهرری اجرا بود که به تذکر لسانی بسنده شد بطوریکه انها گفته شد نباید در خیابانهای اصلی شهر بساط فروش میوه و دیگر اجناس صورت پذیرد وباعث پدید آمدن ترافیک در این خیابانها گردد.

اتمام حجت مسئولان ری با دست فروشان +فیلم

قهرمانی با اشاره به اجرای مرحله دوم این طرح بیان کرد: اگر این افراد به تذکرات ما گوش دادند و دیگر در این نقاط حساس و پر تردد شهر سد معبر نکردند و به خیابانهای فرعی اطراف به کسب و کار خود پرداختند از آنها تشکر بعمل آمده و نسبت به ساماندهی آنها اقدام خواهیم کرد و آین آمادگی را داریم که در میدانهای تره بار غرفه هایی را تحویل دهیم تا به کسب و کار خود بپردازند.

وی ادامه داد: در مرحله دوم به این کسبه دیگر تذکری نخواهیم داد و صورت تکرار اجناس آنها هرچیزی که باشد جمع آوری خواهد شد و بعد ازتشکیل صورتجلسه از اموال آنها را به مراجع قضایی تحوبل می دهیم و باید برای پس گرفتن اموال خود مراجع قانونی را طی کرده و نسبت به پس گرفتن آنها اقدام کنند.

این مسئول اضافه کرد: ۲۴ ساعت به این افراد وقت دادیم که با مراجعه به شهرداری برای ساماندهی اقدام کنند، در غیر اینصورت خودروی آنها توقیف و پرونده قضایی تشکیل می شود، البته ما راضی به این کار نیستیم و امیدواریم این افراد ار این فرصت استفاده کنند.

فیلم مصاحبه معاون سیاسی فرماندار ویژه شهرری

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha