معاون رئیس جمهور: پتروشیمی گچساران تا سه ماه آینده به بهره برداری می رسد

یاسوج-ایرنا- معاون اجرایی رییس جمهمور گفت: پتروشیمی گچساران با اقدامات جهادی دولت فعلی تا سه ماه آینده به بهره برداری می رسد.

به گزارش ایرنا ، "محسن منصوری" روز شنبه در سفر به استان کهگیلویه و بویراحمد در گفت و گو با رسانه ها اظهار کرد: پتروشیمی گچساران که اکنون ۹۷ درصد پیشرفت فیزیکی دارد از ثمربخش بودن تلاش مسئولان برای تکمیل بزرگ ترین طرح اقتصادی کهگیلویه و بویراحمد نشان دارد.

منصوری ادامه داد: در کنار بررسی و پیگیری ها، نظارت هایی هم در استان ها به صورت میدانی از پروژه های مهم عمرانی استان ها داریم که روز شنبه بازدیدهای خود را از شهرستان گچساران از وضعیت مسکن نهضت ملی و در ادامه از پروژه بزرگ پتروشیمی گچساران آغاز کردیم.

وی در پاسخ به اهداف سفر دوم رییس جمهوری به استان ها و برخورد با مدیرانی که عملکرد قابل قبولی ندارند، گفت: همزمان با بررسی و وضعیت مصوبات سفر اول، رسیدگی و نظارت و ارزیابی بر عملکرد مدیران با همکاری استانداری و نیروهای کارشناسی را دنبال می کنیم.

معاون اجرایی تاکید کرد: لازم است نیروهای انقلابی و تازه نفس برای پیشبرد اهداف و خدمات دولت مردمی حضور داشته باشند و تلاش می کنیم که با نظرات مشورتی معتمدین، متنفذین و مطلعین استانی ارزیابی عملکرد مدیران استانی را رصد کرده و در صورت لزوم نسبت به جابجایی و تعویض آنها اقدام کنیم.

منصور بر برکناری مدیران کم کار تاکید کرد و گفت: پس از ارزیابی نهایی در کوتاه ترین زمان، مدیرانی که عملکرد مثبتی ندارند برکنار می شوند چرا که این جابجایی تحرکت و پویایی و اثرگذاری بیشتری در پی خواهد داشت.

کارخانه پتروشیمی گچساران که ۱۹ سال از کلنگ زنی آن می گذرد اکنون ۹۷ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

معاون اجرایی رییس جمهور بامداد شنبه برای یک سفر دو روزه و بمنظور بررسی میدانی ۳۱پروژه شاخص در حال اجرا وارد استان کهگیلویه و بویراحمد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha