۸ اردیبهشت ۱۴۰۲، ۱۱:۱۵
کد خبرنگار: 5200
کد خبر: 85095005
T T
۳ نفر

برچسب‌ها

۹۰ درصد واحدهای شهرک صنعتی نصیرآباد رباط کریم با کمبود زمین روبرو هستند

رباط کریم - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان تهران گفت: ۹۰ درصد واحدهای مستقر در شهرک صنعتی نصیرآباد رباط کریم دچار کمبود زمین هستند که‌ در صورت اختصاص زمین به صنعتگران طرح توسعه مشکلات واحدهای تولیدی رفع می شود.

به گزارش خبرنگار ایرنا، سعید صادقی عصر پنچشنبه در حاشیه جلسه‌ بررسی مشکلات واحدهای صنعتی رباط‌کریم که‌ با حضور مسئولین شهرستانی و استانی برگزار شد، به اهمیت به رفع مشکلات واحدهای تولیدی اشاره و تاکید کرد: چهار مشکل عمده در شهرک صنعتی نصیرآباد رباط کریم وجود دارد که یکی از مهمترین آنها اسناد مالکیت صنعتی است.

وی اظهار داشت: شهرک صنعتی نصیرآباد یکی از پرتراکم‌ترین شهرکهای صنعتی کشور با ۲۳۷ هکتار وسعت بوده که ۱۵۰ هکتار آن را صنعت به خود اختصاص داده است و ۴۹۷ واحد بهره برداری شده با ۱۵ هزار اشتغال مشغول فعالیت هستند.

این مسئول با بیان اینکه شهرک صنعتی نصیرآباد یکی از پرتراکم‌ترین شهرک صنعتی کشور است، خاطرنشان کرد: شهرستان رباط‌کریم ۲ شهرک صنعتی دولتی را در خود جای داده و یکی از قطب های صنعتی استان تهران است.

وی افزود: امروز با حضور رئیس کل دادگستری استان تهران ودیگر مسئولان با بازدید از ۴ واحد صنعتی علی القاصی مهر از نزدیک در جریان مشکلات شرکت تولیدی قرار گرفت ودر نشستی با مدیران صنایع در صدد رفع مشکلات این واحد های صنعتی هستیم.

صادقی یکی دیگر از مشکلات صنعتگران، راجمع آوری پسآب در شهرک صنعتی‌ پرند دانست وگفت: در شهرک صنعتی نصیرآباد پساب بعد از تصفیه جهت استفاده در فضای سبز واحدهای صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد و درشهرک صنعتی پرند هم تمهیدات لازم در دست اقدام است.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان تهران یادآور شد: عمده مشکل ما خرید پساب تصفیه خانه شهر پرند بود که با قیمت بالا به واحدهای صنعتی توزیع می‌شود که توان پرداخت آن را از طرف این واحدها مقدور نیست.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha