عملیات اجرایی سالن ورزشی چندمنظوره نابینایان بندرعباس آغاز شد

بندرعباس - ایرنا - عملیات اجرایی احداث سالن ورزشی چندمنظوره نابینایان و کم بینایان بندرعباس با حضور استاندار هرمزگان آغاز شد.

به گزارش ایرنا، استاندار هرمزگان روز چهارشنبه در مراسم کلنگ‌زنی این طرح ورزشی، با اشاره به اینکه جامعه ورزش نابینایان و معلولان، جامعه‌ای سخت‌کوش و متکی به خود بوده است، گفت: جامعه نابینایان استان در بخش زیرساختی با محدودیت روبرو بوده و به اندازه نیاز آن‌ها این زیرساخت‌ها تامین نشده است؛ به همین دلیل در نشست‌های مشترک مقرر شد یک سالن مناسب چند منظوره ورزشی در شان این افراد فراهم کنیم.

مهدی دوستی افزود: اعتبار درنظر گرفته شده برای این سالن ورزشی حدود ۱۸ میلیارد تومان است که امیدواریم بتوانیم این طرح را به یک مجموعه کامل برای استفاده از ورزشکاران نابینا و کم بینا توسعه دهیم.

وی بیان کرد: این ورزشکاران با امکانات محدودی هم که در اختیار داشتند توانسته‌اند برای استان افتخارآفرینی کرده و مدال‌های رنگارنگ کسب کنند، به همین جهت امروز از مدال آوران رشته‌های مختلف ورزش نابینایان و کم بینایان استان نیز تجلیل شد.

نماینده عالی دولت در استان هرمزگان اظهار کرد: در تلاش هستیم با فراهم آوردن زیرساخت‌های مورد نیاز برای ورزشکاران آقا و خانم جامعه معلولان بتوانیم زمینه‌ای فراهم کنیم تا بتوانند استعدادهای خود را بروز بدهند.

دوستی ابراز کرد: قرار است با احداث این سالن ورزشی چندمنظوره، مجموعه‌ای از ورزش‌های مرتبط با جامعه نابینایان و کم‌بینایان، جانبازان و معلولان پوشش داده شود تا ورزشکاران استان بتوانند علاوه بر انجام تمرینات، میزبان مسابقات ملی در حوزه‌های یادشده نیز باشند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha