۲۵ فروردین ۱۴۰۲، ۱۳:۵۹
کد خبر: 85082446
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

امام جمعه بوشهر:

روز قدس میعادگاه آزادی جامعه بشری است

۲۵ فروردین ۱۴۰۲، ۱۳:۵۹
کد خبر: 85082446
روز قدس میعادگاه آزادی جامعه بشری است

بوشهر - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: صهیونیزم بین‌الملل کانون شرارت و ابتذال در جهان به شما می‌رود و روز قدس میعادگاه آزادی جامعه بشری از جرثومه فساد رژیم کودک‌کش اسرائیل است.

به گزارش ایرنا، آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری در خطبه‌های نماز جمعه بوشهر اظهار کرد: روز جهانی قدس بعنوان حرکت و نهضتی آزادی بخش در پرتو دوراندیشی امام راحل و انقلاب اسلامی نشات گرفته است.

وی افزود: رژیمی که آمده بود خاورمیانه جدید را در منطقه مهندسی کند امروز به واسطه جبهه مقاومت به استیصال رسیده و این کشورهای مستقل هستند که در منطقه نقش آفرینی می‌کنند.

امام جمعه بوشهر تصریح کرد: دست نیافتن رژیم اشغال‌گر قدس به اهداف راهبردی بیانگر افول روز افزون جهان استکبار و صهیونیزم بین‌الملل است این در حالی است که ایران اسلامی با اقتدار هر چه تمام‌تر یک به یک به اهداف راهبردی خود دست می‌یابد.

وی ادامه داد: براندازی نظام جمهوری اسلامی و ایجاد خاورمیانه جدید همواره از جمله راهبردهای مهم رژیم صهیونیستی به شمار می‌رود این درحالی است که امروز نه تنها به این هدف دست نیافته بلکه زمینه ضعف و نابودی آنها نیز فراهم شده است.

صفایی‌بوشهری با بیان اینکه راهپیمایی روز قدس ضربه‌های نهایی بر پیکر رژیم اشغال‌گر است گفت: پیام مهم راهپیمایی روز قدس، وحدت جهان اسلام و واردآمدن ضربه‌های نهایی بر پیکر متعفن این رژیم جعلی است.

وی از حضور پرشور و حماسی ملت ایران و مردم استان بوشهر تقدیر کرد و افزود: مردم ولایتمدار ایران با حضور پرشور در راهپیمایی روز جهانی قدس وفاداری خود را به ارزش‌های انقلاب اسلامی نشان دادند.

امام جمعه بوشهر ادامه داد: مردم بار دیگر نشان دادند بر آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب استوار و پایدار هستند و برای رسیدن به اهداف خود هیچ مانعی حتی تهدیدات بین‌المللی و تحریم‌ها را نمی‌شناسند.

وی با اشاره به دیدار رهبر معظم انقلاب با اصحاب هنر و شاعران افزود: ایران اسلامی در این سال‌ها هشت سال جنگ تحمیلی، تحریم‌های اقتصادی، تخریب عرصه امنیت در منطقه، مرزها و جغرافیای ملی، ایجاد گروه‌های تروریستی، ترور نخبگان، ایجاد شبکه گسترده جهانی برای براندازی را تجربه کرد اما در این میان این کشور مسلمان با هدایت‌های رهبر معظم انقلاب چنان مقتدرانه ایستاده که باعث شده تهاجم جهان استکبار به بار ننشیند.

صفایی‌بوشهری با اشاره به 29 فروردین روز ارتش یادآور شد: ارتش جمهوری اسلامی در پرتو انقلاب اسلامی در عرصه صف و ستاد به میزانی از توانمندی رسیده که هیچ قدرتی به خود اجازه تجاوز و حمله به ایران اسلامی را به خود نمی‌دهد.

وی ادامه داد: در جهان هیچ ارتشی و نیروی مسلحی به محبوبیت نیروهای ارتش ایران نیست و این امر نیز بواسطه رفتار این ارتش مقتدر براساس آموزه های الهی و در سایه ایمان راسخ به خداوند است.

صفایی‌بوشهری گفت: ارتش ایران درعرصه صف و ستاد کارآمد و در عرصه تجهیزات نیز از پیشرفت فوق العاده‌ای برخوردار است.

امام جمعه بوشهر از همت گروه‌های جهادی و خدمات شایسته‌ای که به نیازمندان استان در ماه مبارک رمضان ارائه شد تقدیر کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha