مردم با حضور در راهپیمایی روز قدس عظمت جایگاه ایران اسلامی را به مستکبران جهان نشان دهند

تهران-ایرنا- دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی با اعلام حمایت از حرکت مردم مظلوم فلسطین و سایر ملت‌های مظلوم جهان، در بیانیه‌ای از همه اقشار جامعه دعوت کرد تا در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت کنند و عظمت جایگاه ایران اسلامی را به مستکبران جهان نشان دهند.

به گزارش گروه علم و آموزش ایرنا از شورای عالی انقلاب فرهنگی، در متن بیانیه این شورا به مناسبت روز قدس آمده است: روز قدس، روز خروش ملت‌های مسلمانان و آزادی خواهان جهان علیه صهیونیست‌های مستکبر و نظام سیاسی نامشروع، ظالمانه و تبهکارانه آنان است.

در ادامه این بیانیه آمده است: عظمت این روز عزیز هر ساله گریبان صهیونیست‌های جنایتکار و رژیم نژادپرست و تروریسم دولتی اسرائیل را می‌گیرد و روحیه و انگیزه ملت مظلوم فلسطین به ویژه نسل جوانِ جبهه مقاومت را افزایش می‌دهد.

شورای عالی انقلاب فرهنگی در این بیانیه تاکید کرد: رژیم صهیونیستی امروز با از دست دادن متحدان خود در منطقه به اوج استیصال و تزلزل در تاریخ خود رسیده و جنایات خود را علیه مردم مظلوم فلسطین دوچندان کرده و آنها را مورد کشتار و سرکوب شدید قرار داده است.

در ادامه این بیانیه آمده است: روز قدس تجلی مبارزه با مستکبران جهانی شده و تعبیر معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) که روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است بیش از پیش محقق شده است. در روز قدس علاوه بر مردم مظلوم فلسطین مردم دیگر کشورهای اسلامی نیز نگاه به حضور و حمایت مسلمانان جهان به ویژه ایران اسلامی دارند و امیدهای آنها برای آزادی قدس عزیز و از بین رفتن رژیم منحوس و مجعول صهیونیست چندین برابر شده است.

مردم با حضور در راهپیمایی روز قدس عظمت جایگاه ایران اسلامی را به مستکبران جهان نشان دهند

شورای عالی انقلاب فرهنگی در این بیانیه آورده است: رژیم نامشروع صهیونیستی نیز که چند صباحی با چکمه‌های نظامی، ساحت مقدس این سرزمین را لوث وجود نکبت بار خود کرده، اما تحولات داخلی اخیر ناقوس رفتن زودهنگام و اضمحلال درونی‌اش را به صدا درآورده است، در نهایت با همبستگی ملت‌های مسلمان و حق طلب، ریشه کن خواهد شد و بیت المقدس به آغوش جهان اسلام بازخواهد گشت و آن روز چندان دور نیست؛ «الیس الصبح بقریب»

دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی ضمن گرامیداشت یاد شهدای راه آزادی قبله اول مسلمانان و اعلام حمایت از حرکت مردم مظلوم فلسطین و سایر ملت‌های مظلوم جهان، از همه اقشار جامعه دعوت می‌کند تا پرشورتر از گذشته به پیروی از رهنمودهای امام راحل و رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی، با حضور در راهپیمایی دشمن شکن روز قدس عظمت جایگاه ایران اسلامی را به رخ مستکبران جهان کشیده و حمایت خود را از حرکت‌های آزادی خواهانه ملت مظلوم فلسطین و همه ملت‌های آزاده جهان اعلام کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار علم و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha