۲۳ فروردین ۱۴۰۲، ۱۱:۳۹
کد خبر: 85080744
T T
۴ نفر

برچسب‌ها

۶ جایگاه عرضه نفت و گازوییل در جیرفت پلمب شد

۲۳ فروردین ۱۴۰۲، ۱۱:۳۹
کد خبر: 85080744
۶ جایگاه عرضه نفت و گازوییل در جیرفت پلمب شد

جیرفت- ایرنا- بر اساس مصوبه شورای تامین جیرفت ۶ جایگاه عرضه نفت سفید و خرده فروشی نفت گاز(گازوییل) شهرستان متخلف شناخته شده پلمب و از متصدیان آنها سلب مسئولیت شد.

فرماندار شهرستان جیرفت روز چهارشنبه در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: این تصمیم بر اساس مصوبه شورای تامین و بعد از بررسی گزارش‌های اعضای ستاد سوخت شهرستان و وضعیت تامین، توزیع و فروش انواع سوخت نظیر نفت، بنزین و گازوییل گرفته شد.

احمد بلندنظر افزود: همانطور که قبلاً وعده داده بودیم با متخلفان برخورد می‌شود ، لذا بر اساس مصوبه شورای تامین و ستاد سوخت شهرستان این ۶ جایگاه عرضه سوخت پلمب و متصدیان این مراکز سلب مسئولیت خواهند شد.

رییس ستاد سوخت شهرستان جیرفت اضافه کرد: قانون گریزی، تخلف و کوتاهی در انجام وظایف محوله را به هیچ وجه نمی پذیریم و کسانی که بخواهند از اعتماد مردم و نظام سواستفاده کنند و اسباب زحمت و چالش برای شهروندان را فراهم آورند، قطعا مورد برخورد قانونی قرار خواهند گرفت.

وی افزود: برخی از این جایگاه‌ها در روستاها قرار دارند و با هدف تامین سوخت نفت گاز تراکتور، این سوخت را هم ارائه می‌کردند.

به گزارش ایرنا پیشتر و در تاریخ هشتم فروردین امسال نیز مشخصات ۶۷۶ کارت سوخت محدوده شهرستان که سه بار تراکنش سوخت‌گیری در روز داشته‌اند برای توقیف به تعزیرات حکومتی معرفی شده بود.

در جایگاه های سوخت جیرفت نیز دوربین‌های پلاک خوان نصب شده و مجموع این فعالیت‌ها نشان می‌دهد امسال بیشتر از همیشه عزم مسئولان در جیرفت بر کنترل بیشتر قاچاق سوخت در هر نوع آن جزم شده است.

در جیرفت و دیگر شهرستان‌های جنوب استان کرمان به دلیل همجواری با استان‌های مرزی و اختلاف قیمت بنزین و گازوئیل با خارج از کشور شاهد قاچاق سوخت هستیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha