۲۲ فروردین ۱۴۰۲، ۷:۴۷
کد خبرنگار: 2778
کد خبر: 85079535
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

استاندار: تقویت فرهنگ کار باید توسط کارگروه اشتغال سیستان و بلوچستان دنبال شود 

زاهدان- ایرنا- استاندار سیستان و بلوچستان گفت: اشتغال و مهارت باید با هم ایجاد شود بنابراین تقویت فرهنگ کار و آموزش مهارت نیز یکی از موضوعات مهمی است که کارگروه اشتغال باید به آن بپردازد.

به گزارش خبرنگار ایرنا محمد کرمی شامگاه دوشنبه در جلسه کارگروه تخصصی اشتغال سیستان و بلوچستان اظهارداشت: باید با جدیت پیگیری کنیم تا شعار سال در کف میدان تحقق پیدا کند.

وی افزود: بخش مهمی از خدمات در سیستان و بلوچستان به حوزه پزشکی اختصاص دارد که سالانه گردش مالی فراوانی را به خود اختصاص داده از همین رو باید برای استفاده از این ظرفیت برنامه ریزی کرد.

استاندار سیستان و بلوچستان تصریح کرد: باید در حوزه صدور مجوزها در این استان روان سازی شود زیرا این امر موجب توسعه اشتغال در منطقه خواهد شد.

وی افزود: اشتغال و مهارت باید با هم ایجاد شود بنابراین تقویت فرهنگ کار، آموزش و مهارت نیز یکی از موضوعات مهمی است که کارگروه اشتغال باید به آن بپردازد.

کرمی ادامه داد: شهرک های صنعتی سیستان و بلوچستان باید تولید کننده باشند و این تولیدات نیز از طریق مرزهای خودمان به سایر کشورها صادر شود.

وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه سیستان و بلوچستان ظرفیت‌های فراوانی دارد که باید با استفاده از این ظرفیت‌ها اشتغال پایدار را ایجاد کرد.

استاندار سیستان و بلوچستان بیان کرد: برگزاری جلسات برای برطرف کردن مشکلات و انجام کارهای اساسی است بنابراین هر یک از افراد باید به وظایف خود به خوبی عمل کنند.

وی خاطر نشان کرد: در حوزه اشتغال باید به نقطه‌ای برسیم که فرد بین مشاغل مختلف حق انتخاب داشته باشد و صرفا بر اساس اجبار و از روی بیکاری شغل خود را انتخاب نکند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha