۱۹ فروردین ۱۴۰۲، ۱۲:۴۳
کد خبرنگار: 2748
کد خبر: 85076777
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

پست ویژه از مبدا لرستان به تمام نقاط کشور دایر شد

۱۹ فروردین ۱۴۰۲، ۱۲:۴۳
کد خبر: 85076777
پست ویژه از مبدا لرستان به تمام نقاط کشور دایر شد

خرم‌آباد - ایرنا - مدیرکل پست لرستان گفت: به منظور کاهش قیمت تمام شده و تسهیل خدمات رسانی به مردم ، شرایط ارسال مرسولات پست ویژه از مبدا استان به تمام نقاط کشور فراهم شد.

"ابراهیم علی پناهی" روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: تا پیش از این ارسال ویژه مرسولات پستی از استان لرستان به استان های خوزستان، مرکزی، همدان، اصفهان، تهران و کرمانشاه انجام می شد اما امسال پست ویژه به تمام نقاط کشور دایر شده است.

وی ادامه داد: در همین راستا با تغییر در خطوط پستی و برنامه ریزی مناسبت مقرر شده است علاوه بر قبول مرسولات پست ویژه به استان های همجوار، این امکان در سطح استان فراهم شود که مردم می توانند با مراجعه به تمامی دفاتر سطح استان نسبت به ارسال ویژه جهت مراکز استان ها اقدام نمایند.

مدیرکل پست لرستان با اشاره به ترافیک بالای مرسولات در اسفند ماه سال‌جاری به تعداد ۴۳۵ هزار و ۶۰۰ فقره گفت: با توجه به ترددهای شهری داخل استان در ماه پایانی سال، پست به همین مقدار در کاهش ترددهای شهری و ترافیک نقش بسزایی داشته است.

علی پناهی با اشاره به نقش پست در کاهش آلودگی محیط زیست و صرفه جویی در سوخت اضافه کرد: بیش از چهار میلیون مرسوله سال گذشته وارد چرخه پستی استان شده که با توجه ۲ سفر بصورت رفت و برگشت برای هر مرسوله، حدود هشت میلیون سفر شهری در استان کاهش یافته است.

وی افزود: پست لرستان بهمن ماه پارسال در ارزیابی شاخص های کیفی استان ها و مناطق پستی تهران رتبه اول را کسب کرده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha