امیری: حذف استقلال ضربه بزرگی به فوتبال ایران بود/ مشکل غذایی در پرسپولیس داریم!

تهران- ایرنا- هافبک تیم فوتبال پرسپولیس حذف استقلال از لیگ قهرمانان آسیا را ضربه بزرگی به فوتبال کشور عنوان کرد.

به گزارش ایرنا، وحید امیری هافبک تیم فوتبال پرسپولیس پنجشنبه شب پس از پیروزی این تیم برابر ملوان در هفته بیست و پنجم لیگ برتر گفت: می‌خواستیم سه امتیاز را بگیریم بخصوص اینکه یک روز زودتر از رقبا بازی داشتیم و به این هدف رسیدیم.

امیری در ادامه درباره اینکه برخی مدعی هستند از پرسپولیس حمایت ویژه می‌شود، تصریح کرد: خدا شاهد است ما هم خیلی مشکلات داریم برخی مشکلات ما عنوان کردنش برای تیم بزرگ پرسپولیس شاید حالت خوشی نداشته باشد اما بدانید مشکل زیاد داریم.

وی افزود: در دریافتی و پاداش و حتی در کوچکترین مسایل مثل شرایط غذایی مسئله داریم اما ما هم رسالتی داریم که باید تمام زحمتمان را بکشیم زیرا می‌دانیم هواداران در این شرایط اقتصادی به سختی به ورزشگاه می‌آیند تا از ما حمایت کنند و نباید این صحبت‌ها را مطرح کنیم.

هافبک پرسپولیس در ادامه درباره حذف استقلال، خاطرنشان کرد: حذف استقلال ضربه بزرگی به فوتبال کشور بود. این تیم رقیب ماست، اما باید اینجا نگاه ملی داشته باشیم و این اتفاق آبروریزی بزرگی بود. امیدوارم تمام مسئولان فوتبال کشور و دولت فکر صد درصدی برای این قضیه بکنند تا دیگر دچار این مشکلات نشویم. اینجا فقط بحث استقلال، پرسپولیس، فولاد و سپاهان نیست و بحث ملی است. شما دیدید وقتی فولاد مقابل الهلال بازی می‌کرد تمام ایران دوست داشت این تیم الهلال را شکست و به مراحل بالاتر برود. امیدوارم دیگر شاهد این اتفاقات نباشیم و اتفاقاتی که در تلویزیون می‌افتد نیز روی خوشی ندارد.

وی در پایان درباره قراردادش با پرسپولیس هم تصریح کرد: یک فصل دیگر با باشگاه قرارداد دارم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha