فجرسپاسی برابر استقلال ملاثانی اهواز شکست خورد

شیراز-ایرنا- فجر سپاسی شیراز در هفته بیست و ششم فوتبال لیگ آزادگان درحالی در مقابل استقلال ملاثانی اهواز ظاهر شد که به نظر می رسید فجریها از این بازی خانگی برای مدعی شدن استفاده خواهند کرد اما اینگونه نشد و تیم حریف به برتری رسید.

به گزارش خبرنگار ایرنا، این بازی که از هفته بیست و ششم فوتبال لیگ آزادگان شامگاه چهارشنبه در ورزشگاه حافظیه شیراز برگزار شد، ۲ تیم بازی خوب و زیبایی را به نمایش گذاشتند اما در نهایت این تیم میهمان بود که از فرصت ها استفاده و زمینه پیروزی تیمشان را فراهم کردند.

درحالی که حدود ۲ دقیقه از شروع بازی گذشته بود، این فجریها بودند که بر روی یک کار تمرین شده به گل رسیدند تا بازی جذاب تر شود.

یک ضربه خطا از سمت چپ دروازه تیم استقلال ملاثانی توسط احمد زنده روح به روی دروازه میهمان ارسال شد و ابوالفضل بابایی هم از غفلت مدافعان استفاده کرد و با ضربه سری زیبا تور دروازه تیم میهمان را به لرزه درآورد و شادی را به سکوهای ورزشگاه حافظیه کشاند که استقبال خوبی هم از بازی کرده بودند.

بازی حساب شده تیم میهمان

تیم استقلال ملاثانی پس از دریافت گل بازی حساب شده ای را به نمایش گذاشت آنها که در جدول در رده یازدهم قرار دارند و خطری آنها را تهدید نمی کند در این بازی راحت تر بازی کردند و برای همین هم در پایان برنده از زمین خارج شدند.

دقیقه ۲۱ یک حمله جدی روی دروازه تیم فجر رخ داد و میهمان یک ضربه کرنر گرفت هرچند نتوانست از این فرصت استفاده کند و در ادامه برتری تیم میهمان در دقیقه ۲۷ هم آنها دوباره خطرناک ظاهر شدند و یک ضربه کاشته را با فاصله اندک به بیرون فرستادند.

دقیقه ۳۴ هم فرشید پاداش مهاجم تیم استقلال با ضربه سری خطرناک دروازه تیم میزبان را تهدید کرد تا فجریها نفسی به راحتی بکشند.

استفاده از ضربات ایستگاهی

بازیکنان تیم میهمان روی ضربات ایستگاهی برنامه داشتند و با این شیوه هم چندین بار طی بازی دروازه تیم فجر را تهدید کردند.

نیمه نخست بازی با برتری تیم میهمان ادامه یافت تا اینکه این فجریها بودند که نتوانستد در دقیقه ۴۰ توپ جدا شده از دست دروازه بان تیم استقلال را تبدیل به گل کنند.

در دقایق پایانی نیمه نخست تیم فجریها بازی را کنترل کردند تا برنده به رختکن بروند.

با شروع نیمه دوم فجریها می توانستند به گل دوم برسند و بابایی خود را ۲گله کند اما ضربه خطرناک این بازیکن در دقیقه ۵۰ به بیرون رفت و دقیقه ۵۵ هم این بار ضربه سر سیفی راه به دروازه تیم استقلال نیافت.

گل مساوی دقیقه ۵۹

در حالی که تیم استقلال داشت خوب باز می کرد در دقیقه ۵۹ مزد بازی بهتر خود را گرفت وهادی حبیی نژاد از روی نقطه پنالت دروازه تیم سابق خود را باز کرد تا همه چیز به تساوی کشیده شود.

دقیقه ۶۵ این بار نوبت به فجریها رسید تا جلو دروازه تیم استقلال خودی نشان دهند و توپ را مدافعان میهمان از روی خط دروازه بر گشت دادند.

دقیقه ۶۷ هم یوسف بهزادی دروازه بان تیم فجر توپ را از زیر طاق دروازه به بیرون فرستاد و یک خطر جدی را دفع کرد.

دقیقه ۸۲ سرمربی تیم فجرهمزمان برای تغییر نتیجه بازی ، سه تعویض را انجام داد تا پنج تعویضشان را انجام داده باشند و بتواند نتیجه بازی را برگردانند اما اتفاق دیگری افتاد.

در این لحظات از بازی بازیکنان تیم میهمان برای دقایقی وقت تلف کردند که با اعتراض تماشاگران حاضر در ورزشگاه همراه شد و برای همین هم داور در نیمه دوم هفت دقیقه وقت تلف شده را اعلام کرد.

شلیک زیبای حبیبی نژاد شکست میزبان را رقم زد

دقیقه ۸۹بازی این هادی حبیبی نژاد بود که با یک ضربه زیبا از پشت محوطه هجده قدم دروازه تیم سابق را برای دومین باربازکرد و پس از گل هم شادی نکرد تا به تیم سابقش احترام گذاشته باشد.

در وقت های تلف هم اهوازیها بازی را کنترل کردند با سه امتیاز شیرین که موجب خوشحالی همشهریانش استقلال اهواز که صدرنشین را برده بود، شدند تا اهوازی ها ۲ تیم مدعی را در این هفته حساس شکست دهند.

در پایان این هفته تیم شمس آذر قزوین همچنان با ۵۵ امتیاز صدرنشین است و با تیم دوم فاصله خود را به هشت امتیاز رسانده است تا بازی ها در ادامه به ویژه در بالای جدول حساس تر شود.

استقلال خوزستان با ۴۷ امتیاز دوم است، سایپا با ۴۳ امتیاز سوم و تیم فجر و چادر ملو یزد هم با ۴۲ امتیازهمچنان امیدوار به صعود به لیگ برتر هستند.

خطر سقوط در کمین تیم های خلیج فارس ماهشهر و چوکا تالش

چوکا تالش و خلیج فارس ماهشهر ۲ تیم انتهای جدول هستند که خطر سقوط به لیگ دسته دوم آنها را تهدید می کند، پیشتر تیم پدیده مشهد از دور مسابقات کنار رفت تا ۲ تیم برای سقوط به دسته دوم خود را آماده کنند.

در رقابت های فوتبال دسته یک ۱۷ تیم شرکت دارند و پس از انجام ۳۲ بازی ۲ تیم اول و دوم جدول جواز حضور در لیگ برتر دوره بیست و سوم را در سال ۱۴۰۲ کسب خواهند کرد.

تیم فجر درهفته بیست و نهم ۲۶ فروردین در ساوه به مصاف تیم خوشه طلایی این شهر می رود، که شانسی برای صعود ندارد و خطر سقوط هم این تیم را تهدید نمی کند برای همین مانند استقلال ملاثانی راحت تر بازی می کنند و ممکن است برای تیم فجر خطر آفرین شوند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha