۱۵ فروردین ۱۴۰۲، ۱۰:۵۹
کد خبر: 85073171
T T
۱ نفر

برچسب‌ها

آهنگساز ایرانی، مدال نقره مسابقات جهانی را کسب کرد

۱۵ فروردین ۱۴۰۲، ۱۰:۵۹
کد خبر: 85073171
آهنگساز ایرانی، مدال نقره مسابقات جهانی را کسب کرد

تهران- ایرنا- محمدرضا اژدری آهنگساز و نوازنده ایرانی، مدال نقره یکی از مسابقات معتبر جهانی را برای کشورمان به ارمغان آورد.

به گزارش ایرنا، محمدرضا اژدری آهنگساز ایرانی با آهنگ «دختر پاییزی» در بخش بی‌کلام مسابقات جهانی Global music awards ۲۰۲۳ شرکت کرده و با طی کردن مراحل مختلف داوری، موفق به کسب مدال نقره در این مسابقات شده است.

جوایز موسیقی جهانی که در سال ۲۰۱۱ تأسیس شده؛ مسابقه‌ای بین‌المللی و شناخته شده است که بهترین‌های موسیقی جهان در بخش‌های مختلف را از بین موسیقیدانان مستقل در نقاط مختلف جهان، معرفی می‌کند. ‌

هدف Global music awards ۲۰۲۳ معرفی هنرمندان بسیار با استعداد در نقاط مختلف جهان است و از این روست که این جایزه موسیقی جهانی را به عنوان مهر طلایی تایید موسیقی می‌شناسند.

محمدرضا اژدری آهنگساز و پیانیست کشورمان، چندی پیش با شرکت در مسابقه جهانی Hollywood music awards ۲۰۲۲ توانست نامش را در میان ۱۰ آهنگساز برتر دنیا در بخشِ موسیقی بی‌کلام قرار دهد. اژدری با آهنگ «نیل» در آن مسابقه شرکت کرده بود.

اکنون محمدرضا اژدری با اثر تازه‌اش با عنوان «دختر پاییزی» توانسته مدال نقره یکی از مسابقات معتبر جهانی را در بخش موسیقی بی‌کلام کسب کند.

اژدری همچنین در مسابقه جهانی Hollywood independent music awards ۲۰۲۳ جزو نفرات برتر شناخته شده و نامزد دریافت جایزه نهایی این مسابقات هم به شمار می‌رود. نتایج نهایی این رقابت جهانی هم تابستان امسال اعلام می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha