«قاتلان ماه کامل» با بازی دی کاپریو و دنیرو اکتبر به سینماها می‌آید

تهران-ایرنا- «قاتلان ماه کامل» به کارگردانی مارتین اسکورسیزی و بازی لئوناردو دی کاپریو، رابرت دنیرو، برندان فریزر، جسی پلمونز و لیلی گلدستون ماه اکتبر در سینماها اکران می‌شود.

به گزارش خبرنگار سینمای جهان ایرنا، بنا به اعلام پارامونت و اپل، فیلم Killers of the Flower Moon در روز ششم اکتبر(۱۴ مهر) اکران محدودی خواهد داشت و اکران گسترده آن در روز ۲۰ اکتبر (۲۸ مهر) برنامه‌ریزی شده است.

در این فیلم که توسط استودیو Apple Original Films تولید شده همچنین ویلیام بلو، لوئیس کانسلمی، جیسون ایسبل، استرگیل سیمپسون، تانتو کاردینال، کارا جید مایرز، جانا کالینز، جیلیان دیون، تاتانکا مینز، مایکل ابوت جونیور، پت هیلی، اسکات شپرد و گری باسارابا ایفای نقش می‌کنند.

تاکنون تاریخ پخش این فیلم که پیشتر شایعه شده بود در جشنواره هفتاد و ششم کن امسال نمایش داده خواهد شد، از شبکه اپل تی وی پلاس مشخص نشده است. با توجه به اعلام اکران گسترده آن در ماه اکتبر نمایش قاتلان ماه کامل در جشنواره کن دور از انتظار است.

با این وجود احتمال این که فیلم در جشنواره سینمایی دیگری برای نخستین بار اکران شود وجود دارد. هزینه ساخت قاتلان ماه کامل ۲۰۰ میلیون دلار اعلام شده است. قاتلان ماه کامل بر اساس کتابی با همین عنوان چاپ سال ۲۰۱۷ نوشته دیوید گرن ساخته می‌شود. فیلمنامه اثر که هم‌اینک مراحل پس از تولید خود را سپری می‌کند، نسبت به منبعی که از آن اقتباس شده با تغییراتی از جمله نقش لئوناردو دی‌کاپریو مواجه شده است.

«قاتلان ماه کامل» با بازی دی کاپریو و دنیرو اکتبر به سینماها می‌آید

اتفاقات این درام تاریخی در دهه ۲۰ میلادی در اکلاهما جریان دارد و درباره هدف قرار دادن و قتل سریالی اعضای قبیله نفت خیز اوسیج است. این فیلم به قتل‌های اکلاهما در دهه ۱۹۲۰، به دنبال کشف نفت در زمین‌های قبیله سرخ‌پوستِ اوسیج‌ها می‌پردازد.

اسکورسیزی برنده اسکار برای رفتگان که به طور معمول در میان بزرگترین فیلمسازان تاریخ قرار دارد، در اثر جدید خود قتل سریالی اعضای بومیان آمریکا و تحقیقات در مورد یک رشته جنایات وحشیانه توسط FBI را به تصویر می کشد.

اریک راث نویسنده فیلم‌هایی چون Forrest Gump و The Curious Case of Benjamin Button، نوشتن فیلمنامه قاتلان ماه کامل را بر عهده دارد.

این فیلم هفتمین همکاری اسکورسیزی و دی‌کاپریو و نیز دهمین همکاری میان اسکورسیزی و دنیرو است.

«قاتلان ماه کامل» با بازی دی کاپریو و دنیرو اکتبر به سینماها می‌آید

قاتلان ماه کامل به‌وسیله سیکلیا پروداکشنز متعلق به مارتین اسکورسیزی و اپین وی پروداکشنز متعلق به لئوناردو دی‌کاپریو تولید و توسط پارامونت پیکچرز اکران خواهد شد.

بودجهٔ ۲۰۰ میلیون دلاری این فیلم بالاترین رقمی است که تاکنون برای تولید فیلمی در ایالت اکلاهما هزینه می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha