رشد تولید و مهار تورم سرلوحه کار مدیران در مازندران باشد

ساری- ایرنا- نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: رشد تولید و مهار تورم سرلوحه و اولویت کار مدیران دستگاه های اجرایی برای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب در استان باشد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، آیت الله محمدباقر محمدی لائینی روز دوشنبه در اولین شورای اداری مازندران در سال جدید در ساری افزود: امیدافزایی و خدمت خالصانه با جدیت در دستور کار مسوولان قرار گیرد و در استان مازندران در ماه های گذشته دستاوردهای ماندگاری از سوی دولت محقق شد.
وی خاطر نشان کرد: به عنوان مثال میدان میوه و تره بار جدید ساری بعد از سال های تعیین تکلیف شد و با کار جهادی دولت دستاوردهای ماندگاری در استان خلق کرد.
امام جمعه ساری اضافه کرد: استاندار مازندران در روزهای آغازین سال جاری با اراده مضاعف کارهای فشرده و اساسی خود را برای توسعه استان آغاز کردند که این تلاش ها نشان می دهد که مدیران ارشد استان به دنبال خدمت خالصانه به مردم هستند.
آیت الله محمدی لائینی اضافه کرد: این تلاش ها نویدبخش سال خوب برای توسعه و آبادانی این دیار است و همه مسوولان باید با تلاش مضاعف و با برنامه ریزی و پیروی از دستورات استاندار مازندران برای ایجاد اشتغال پایدار و گره گشایی از مشکلات مردم گام بردارند.
وی تصریح کرد: مازندران تشنه خدمت و سرمایه‌گذاری های جدید است و نباید با آسان نگری ها در مسیر توسعه استان فرصت سوزی شود.
نماینده ولی فقیه در مازندران افزود: به معنای واقعی به مسوولان استان برای رفع مشکلات امیدوار هستم و روزهای توام با موفقیت را برای مازندران سرافراز پیش بینی می‌کنم.
نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: در کنار تلاش مسوولان، آحاد مردم هم باید همراهی داشته باشند و با برنامه ریزی و اجرای دقیق برنامه های دولت می توان مسیر پیشرفت استان را تسهیل کرد.
وی اضافه کرد: آینده مازندران بسیار روشن است و از مدیران می خواهم شبانه روز در خدمت استاندار و برای گره گشایی از دغدغه های مردم همواره در آماده باش باشند.
امام جمعه ساری خاطر نشان کرد: رشد تولید و مهار تورم سرلوحه کار مدیران دستگاه های اجرایی و باید دستاوردهای مدیران در آینده نزدیک برای اقشار جامعه ملموس باشد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha