انبار اموال تملیکی کهگیلویه و بویراحمد با حضور معاون وزیر اقتصاد افتتاح شد

یاسوج- ایرنا- انبار جمع آوری و فروش اموال تملیکی کهگیلویه و بویراحمد امروز شنبه با حضور علی جمادی معاون قضایی دادستان کل کشور، سید عبدالمجید اجتهادی معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی و مدیرعامل سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی کشور و معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار استان افتتاح شد.

به گزارش ایرنا، معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: در کمیسیون قاچاق کالا و ارز استان تلاش زیادی شد ولی به دلیل شرایط خاص استان نتوانستیم خواسته‌های مسئولان بالادستی را محقق کنیم.

سید جواد هاشمی مهر افزود: احداث‌ ایستگاه ثابت بازرسی که از سال‌ها قبل مصوبه داشته ولی احداث نشد، در یک سال گذشته تلاش زیادی کردیم، ۱۵ میلیارد تومان از متمم بودجه سفر رییس جمهوری به این‌ایستگاه اختصاص یافت و اینک تأمین زمین و کارهای اولیه صورت گرفته است.

وی بیان کرد: در خصوص کالاهای قاچاق مشکلاتی وجود دارد، از جمله اینکه کالاهای قاچاق در مبدأ به راحتی و بدون مانعی بارگیری و وارد استان ما می‌شوند، در استان ما نیز ایستگاه‌ ایست و بازرسی وجود ندارد و پلیس امنیتی اقتصادی استان که یکسال است تشکیل شده هیچ وسیله نقلیه و امکاناتی ندارد.

وی گفت: انتظار است بحث خودرو از طریق ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور پیگیری شود.

مدیر کل جمع‌آوری و فروش اموال تکمیلی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به اینکه این استان جزو استان‌های هدف سازمان اموال تملیکی نبود و در کشفیات کالای قاچاق جز سه استان آخر کشور هستیم.

علی افراشته افزود: قریب به ۵۰ میلیارد تومان هزینه تجهیز و خریداری این سوله شده و همه این‌ها مقرون زحمات و توجه مدیرعامل سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی کشور بوده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha