امنیت جاده‌ها و مراکز تفریحی مازندران مرهون تلاش پلیس مقتدر است

ساری- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران در بازدید از قرارگاه نوروزی پلیس از تلاش های عوامل فراجا در خدمات رسانی به مسافران این استان تجلیل کرد.

به گزارش ایرنا از دفتر معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران روح الله سلگی شامگاه جمعه در جمع عناصر خدوم پلیس مازندران با اشاره به رسالت خطیر آنان در برقراری نظم و امنیت اجتماعی گفت: احساس امنیت اجتماعی در پرتو رشادت و جانفشانی پلیس مقتدر حاصل شده است.

وی اقتدار پلیس در سایه اجرای قانون و مهربانی توام با وظیفه شناسی را شاخصه مهم نیروهای فراجا دانست و افزود: مردم وفادار کشورمان همواره قدردان زحمات و تلاش های ستودنی پلیس در رده های مختلف هستند.

معاون استاندار مازندران با اشاره به تلاش شبانه روزی پلیس در جاده ها و مراکز تفریحی و گردشگری برای تامین امنیت مسافران یادآورشد: حضور ملموس و شبانه روزی پلیس در سطح جاده ها و مراکز تفریحی مازندران موجب رضایتمندی مسافران و مسوولان استان در ایام نوروز شده است.

سلگی خاطر نشان کرد: رویکرد دولت در تامین امنیت جامعه نرم افزاری و مبتنی بر اقدامات فرهنگی است.

وی در این ارتباط با اشاره به اجرای طرح مقابله با خرده فروشان و جمع آوری معتادان متجاهر در مازندران که ۹ روز زودتر از سطح کشور در این استان اجرایی شد افزود: در اجرای این طرح تاکنون ۱هزار و ۶۸ قاچاقچی موادمخدر و ۴۷۴ معتاد متجاهر از سطح استان مازندران دستگیرو جمع آوری شدند.

جانشین استاندار در ستاد سفرهای نوروزی مازندران اظهار کرد: تا پایان تعطیلات آرایش کنونی پلیس برای تامین امنیت مسافران در قرارگاه نوروزی حفظ خواهد شد.

سلگی تصریح کرد: همکاری و هم افزایی پلیس با دست اندرکاران ستاد سفرهای نوروزی مازندران واجد تقدیر است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران با اشاره به مشکلات ترافیکی در جاده های غرب استان از اهتمام پلیس راهور در ساماندهی ترافیک و نظم بخشی به عبور و مرور خودروها در محورهای مواصلاتی تجلیل کرد.

این مسوول سیاسی تصریح کرد: با تلاش عوامل پلیس از آغاز تعطیلات نوروزی تاکنون هیچ گونه رخ داد ناگوار امنیتی در مازندران نداشتیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha