۴ فروردین ۱۴۰۲، ۱۱:۴۹
کد خبرنگار: 2239
کد خبر: 85064910
T T
۲۴ نفر

برچسب‌ها

تورهای رایگان البرز گردی فعال شد

۴ فروردین ۱۴۰۲، ۱۱:۴۹
کد خبر: 85064910
تورهای  رایگان البرز گردی  فعال شد

کرج - ایرنا- سرپرست اداره کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی استان البرز اعلام کرد: تورهای رایگان برای بازدید مردم از عرصه های طبیعی و تاریخی در این استان فعال شد.

یحیی دارایی روز جمعه به خبرنگار ایرنا گفت : این تورها با مشارکت سازمان فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج با هدف معرفی جاذبه های طبیعی و تاریخی تا پایان نوروز ۱۴۰۲ فعال است .

وی ادامه داد: علاقه مندان به طبیعت و عرصه های تاریخی می توانند برای استفاده از این تورها با شرکت گردشگری یاران به شماره تلفن ۰۲۶۳۲۸۲۶۰۵۱، شرکت گردشگری البرزمن ۰۲۶۳۴۱۰۴، شرکت گردشگری پرواز نقره ای ۰۲۶۳۴۱۰۰ و شرکت گردشگری چرخ و فلک ۰۲۶۳۳۱۴۸ در استان البرز تماس برقرار کنند.

تورهای طبیعت گردی رایگان در البرز  فعال شد

دارایی گفت : این تورها آماده خدمات دهی به علاقه مندان به البرز گردی هستند و گردشگران از جاذبه های طبیعی و تاریخی تمام هفت شهرستان تابعه استان البرز دیدن خواهند کرد.

تورهای طبیعت گردی رایگان در البرز  فعال شد

سرپرست اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی البرز با اشاره به اینکه این تورها با حفظ پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود، گفت: مسیرهای مختلف گردشگری استان از جمله اشتهارد، هشتگرد، نظرآباد، کردان، برغان و امثال آن با هدف معرفی جاذبه‌های گردشگری استان البرز و آشناسازی ساکنان البرز و مهمانان نوروزی تعیین شده است.

تورهای طبیعت گردی رایگان در البرز  فعال شد

دارایی تاکید کرد: در این تورها تنها هزینه هزینه بیمه از گردشگران دریافت می‌شود و علاقه‌مندان برای شرکت در این تورها و ثبت نام می‌توانند از طریق شماره تلفن های یاد شده با شرکت‌های خدمات مسافرتی گردشگری مجری ارتباط برقرار کنند.

استان البرز بیش از ۵۵۰ اثر تاریخی و طبیعی دارد که حدود ۳۵۰ اثر آنها ثبت ملی شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha