۲۸ اسفند ۱۴۰۱، ۱۴:۴۵
کد خبر: 85061681
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

محور کندوان بازگشایی شد

۲۸ اسفند ۱۴۰۱، ۱۴:۴۵
کد خبر: 85061681
محور کندوان بازگشایی شد

نوشهر- ایرنا - فرمانده پلیس راه کندوان گفت: محور کرج - چالوس محدوده کندوان پس از تخلیه بار ترافیکی دقایقی پیش بازگشایی شد.

سرگرد محمد احمدی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : به علت استقبال چشمگیر مسافران نوروزی و ترافیک پرحجم در استان البرز به طول حدود هشت کیلومتر به منظور تخلیه بار ترافیکی این مسیر حوالی ساعت ۸ و ۳۰ دقیقه تردد خودروها از مرزن آباد به کرج ممنوع شد.

وی اظهار کرد : هم اینک در نقاطی از محدوده کندوان این مسیر ارتباطی از جمله سیاه بیشه، کف هزار چم و شهر مرزن آباد شاهد ترافیک زنجیره ای و در نقاطی هم عادی و روان است.

محور کرج - چالوس جزو یکی از شبکه های ارتباطی اصلی پایتخت کشور به خطه شمال کشور استان گیلان و خطه غربی مازندران است که به علت برخورداری از مناظر طبیعی شگفت انگیز، جاذبه های تاریخی و کوتاه بودن بعد مسافت در تمامی فصول به ویژه ایام نوروز با استقبال چشمگیر مسافران و گردشگران داخلی و خارجی همراه است.

محور کرج - چالوس حدود ۱۶۰ کیلومتر طول دارد که حدود ۸۰ کیلومتر مربوط کندوان حوزه شهرستان چالوس و بقیه هم جزو حوزه جغرافیایی استان البرز است.

برابر آمار به طور میانگین روزانه در نیمه دوم سال حدود ۲۰ هزار دستگاه خودرو در این مسیر تردد می کنند و این آمار در فصول بهار و تابستان به ۵۰ هزار تردد در روز می رسد.

به پیش بینی مسوولان مازندران در تعطیلات نوروزی ۱۴۰۲ افزون بر ۲۰ میلیون مسافر و گردشگر به این استان سفر می کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha