۲۷ اسفند ۱۴۰۱، ۱۲:۳۳
کد خبرنگار: 1423
کد خبر: 85060482
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

درج نکردن قیمت مهم ترین تخلف واحدهای صنفی ایلام است

ایلام - ایرنا - بازرس کل ایلام گفت: ارائه نکردن فاکتور خرید، نامشخص بودن قیمت خرید یا فروش، کم یا گران فروشی از عمده ترین تخلفات برخی واحدهای صنفی میدان و بازار میوه و تره بار ایلام است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، مهدی اصلانی کرچی روز شنبه در طرح ویژه بازرسی فوق العاده از بازار و مراکز ذخیره و توزیع اقلام ضروری ایلام اظهار داشت: مواردی از تخلف در بازار میوه و تره بار شهر ایلام مشاهده شد که پرونده تخلف این واحدها به تعزیرات حکومتی برای بررسی و تعیین جریمه تخلف ارجاع داده شده است.

وی افزود: بازرسی فوق العاده از بازار عید نوروز قبل و حین تعطیلات نوروزی حسب دستور بازرسی کل کشور در تمام نقاط استان در حال انجام است و با موارد تخلف برخورد می شود.

بازرس کل ایلام ادامه داد: اتحادیه میوه و تره بار و خواربار فروشان باید برای جلوگیری یا کاهش تخلفات عملکرد بهتر و منسجم تری در تامین و عرضه اقلام ضروری و کالاهای مصرفی داشته باشند.

اصلانی کرچی تاکید کرد: سازمان جهاد کشاورزی نیز با سیاست گذاری بهتر، از مرحله تولید محصول تا زمان توزیع و خرید کالا از سوی خریدار باید با برنامه ریزی منسجم تری عمل کند.

بازرس کل استان ایلام یادآور شد: به عنوان مثال باید میزان مصرف میوه و صیفی مورد نیاز بازار، نرخ خرید و فروش کالا، مراکز عرضه و مقدار موجودی استان مشخص باشد.

به گزارش ایرنا، بازرس کل استان از اماکنی چون بازار و میدان عرضه میوه و تره بار، سردخانه و شرایط توزیع میوه و دیگر اقلام مورد نیاز خانواده ها بازدید کرد.

هفته گذشته نیز استاندار ایلام از نزدیک شرایط بازار شب عید استان ایلام را مورد بازدید قرار داد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha