یک سایت عراقی: دیدار دوستانه با تیم ایران لغو شد

تهران- ایرنا- رییس فدراسیون فوتبال عراق در گفت‌وگو با یک سایت خبری از لغو رسمی دیدار دوستانه با ایران خبر داد و گفت: یک تیم اروپایی جایگزین دیدار با ایران خواهد شد.

به گزارش ایرنا، عدنان درجال رئیس فدراسیون عراق در مصاحبه با رسانه‌های این کشور از لغو دیدار دوستانه با تیم ملی فوتبال ایران خبر داد. تارنمایی العربی الجدید با انتشار سخنان درجال نوشت: دیدار دوستانه شیرهای بین النهرین با یوزهای پارسی لغو شده است.

رییس فدراسیون عراق در خصوص دلیل لغو این بازی نیز گفته است: با فدراسیون ایران برای برگزاری بازی دوستانه به توافق نرسیدیم. ما تصمیم گرفتیم این دیدار را لغو کنیم و با روسیه برای برگزاری یک بازی دوستانه به توافق برسیم. این دیدار قرار است ۲۷ مارس (۷ فروردین) در شهر سوچی با حضور تماشاگران برگزار خواهد شد.

لغو دیدار دوستانه از سوی عراقی‌ها در حالی است که فدراسیون با وجود گذشته سه ماه از پایان جام جهانی هنوز گزینه‌های سرمربیگری تیم ملی فوتبال ایران را معرفی نکرده است.

مهدی تاج که اوایل شهریورماه سال جاری سکان هدایت تیم ملی فوتبال ایران را بر عهده گرفت در تصمیمی عجیب دراگان اسکوچیچ را برکنار و کارلوس کی‌روش را جایگزین وی ساخت. تیم ملی ایران با کی‌روش در جام جهانی نتیجه مطلوب را کسب نکرد و از دور گروهی مسابقات حذف شد.

کی‌روش اکنون هدایت تیم ملی فوتبال قطر را بر عهده دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha