۲ اسفند ۱۴۰۱، ۱۷:۵۰
کد خبرنگار: 998
کد خبر: 85036559
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

نمایشگاه تخصصی صنعت آب در بیرجند برپا شد

۲ اسفند ۱۴۰۱، ۱۷:۵۰
کد خبر: 85036559
نمایشگاه تخصصی صنعت آب در بیرجند برپا شد

بیرجند - ایرنا - نمایشگاه تخصصی صنعت آب همزمان با برگزاری اولین همایش بین‌المللی و دومین همایش ملی مدل‌سازی و فناوری‌های جدید در مدیریت آب در دانشگاه بیرجند گشایش یافت.

به گزارش خبرنگار ایرنا مراسم افتتاحیه این رویداد علمی روز سه‌شنبه با حضور جمعی از پژوهشگران، متخصصان، مسوولان و مدیران صنعتی در تالار ولایت دانشگاه بیرجند برگزار شد و با سخنرانی وبیناری رئیس سازمان حفاظت محیط زیست همراه بود.

دبیر اولین همایش بین‌المللی و دومین همایش ملی مدل‌سازی و فناوری‌های جدید در مدیریت آب گفت: نمایشگاه تخصصی صنعت آب از برنامه‌های جانبی این همایش است.

محمد اکبری افزود: این نمایشگاه دارای ۱۵ غرفه با حضور جمعی از صنایع تولیدکننده محصولات صنعت آب برپا شد و شرکت میراب که یکی از شرکت‌های بین‌المللی است در این نمایشگاه حضور دارد.

وی گفت: در بخشی از نمایشگاه نیز فعالیت‌های متولیان حوزه آب استان از جمله شرکت آب منطقه‌ای، شرکت آب و فاضلاب، ادارات کل حفاظت محیط زیست و منابع طبیعی و برخی صنایع استان به نمایش گذاشته شده است.

اکبری ادامه داد: همچنین اقدامات و فعالیت‌های مجموعه فناوری و حوزه پژوهشی دانشگاه بیرجند در این نمایشگاه ارائه شده است.

نمایشگاه تخصصی صنعت آب از امروز دوم اسفند به مدت سه روز در سالن امید دانشگاه بیرجند ساعت ۸ تا ۱۸ برای بازدید عموم دایر است.

اولین همایش بین‌المللی و دومین همایش ملی مدل‌سازی و فناوری‌های جدید در مدیریت آب که امروز در دانشگاه بیرجند آغار به کار کرد تا فردا ادامه دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha