۱ اسفند ۱۴۰۱، ۱۱:۱۱
کد خبرنگار: 908
کد خبر: 85035168
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

«خیاط شهر ما» نقد می‌شود

۱ اسفند ۱۴۰۱، ۱۱:۱۱
کد خبر: 85035168
«خیاط شهر ما» نقد می‌شود

تهران- ایرنا- نشست نقد و بررسی کتاب «خیاط شهر ما» در برنامه هفتگی «محفل کتاب» کتابخانه شهید فهمیده فرهنگسرای بهمن برگزار می‌شود.

به گزارش ایرنا از فرهنگسرای بهمن، در نشست این هفته «محفل کتاب» که دوشنبه یکم اسفند ماه از ساعت ۱۶:۳۰ تا ۱۸:۳۰ در کتابخانه شهید فهمیده این فرهنگسرا برگزار می شود، ادبیات داستانی و نویسنده کتاب «خیاط شهر ما» نقد و بررسی می شود.

این کتاب شامل چهل قصه و حاصل تلفیق دو کتاب «هفت دریا شبنم» و «یک شهر، یک خیاط» است که علاوه بر قصه‌های جدید، داستان‌هایی را که پیش از این در دو کتاب‌ چاپ شده بود نیز در خود جای داده است.

داستان موجود در این کتاب بیشتر منعکس‌کننده رفتار، سلوک اجتماعی، کرامات اخلاقی و ارتباط وی با مردم و خاطرات عارف معاصر شیخ رجبعلی نکوگویان (خیاط) است. این کتاب نخستین بار در سال ۱۳۹۳ و در ۲۶۴ توسط نشر شهر منتشر شد.

در برنامه نشست هفتگی« محفل کتاب» که روزهای دوشنبه در همین ساعت برگزار می شود، یک کتاب و یک نویسنده با هدف آشنایی جوانان و نوجوانان با مضامین کتاب ها و نویسندگان مطرح دنیا، مورد نقد و بررسی قرار می گیرد.

علاقه مندان برای حضور در این برنامه می توانند به فرهنگسرای بهمن به نشانی: انتهای بزرگراه نواب (جنوب) میدان بهمن، خیابان شهید وفایی، مراجعه کنند یا برای کسب اطلاع بیشتر با شماره تلفن ۵۵۰۵۸۴۳۷-۰۲۱تماس بگیرند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha