۳۰ بهمن ۱۴۰۱، ۱۴:۵۷
کد خبر: 85034312
T T
۱ نفر

برچسب‌ها

فوت هفت بیمار کرونایی و شناسایی ۱۵۹ مبتلای جدید

۳۰ بهمن ۱۴۰۱، ۱۴:۵۷
کد خبر: 85034312
فوت هفت بیمار کرونایی و شناسایی ۱۵۹ مبتلای جدید

تهران - ایرنا - مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: در طول ۲۴ ساعت گذشته، هفت نفر از بیماران کووید۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری، به ۱۴۴ هزار و ۸۰۴ نفر رسید.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از وبدا، در این اطلاعیه آمده است: تا کنون ۶۵ میلیون و ۱۹۹ هزار و ۲۲۹ نفر دُز اول، ۵۸ میلیون و ۵۹۳ هزار و ۲۴ نفر دُز دوم و ۳۱ میلیون و ۶۲۹ هزار و ۵۶۱ نفر، دُز سوم و بالاتر واکسن کرونا را تزریق کرده اند و مجموع واکسن های تزریق شده در کشور به ۱۵۵ میلیون و ۴۲۱ هزار و ۸۱۴ دُز رسید.

از دیروز تا امروز ۳۰ بهمن ماه ۱۴۰۱ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۱۵۹ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی و ۸۰ نفر از آنها بستری شدند.

مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۷ میلیون و ۵۶۶ هزار و ۵۹۵ نفر رسید.

در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۷ نفر از بیماران کووید۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری، به ۱۴۴ هزار و ۸۰۴ رسید.

تا کنون ۷ میلیون ۳۳۸ هزار و ۷۳۴ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده اند.

۲۶۷ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در بخش های مراقبت های ویژه بیمارستانها تحت مراقبت قرار دارند. تا کنون ۵۵ میلیون و ۱۹۵ هزار و ۵۷۰ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

در حال حاضر ۰ شهرستان وضعیت قرمز، ۱ شهر در وضعیت نارنجی، ۹۰ شهر در وضعیت زرد و ۳۵۷ شهر کشور نیز در وضعیت آبی قرار دارند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha