اهدای کمک‌های سازمان اموال تملیکی به مردم زلزله‌زده خوی

تهران- ایرنا- سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی بخشی از اقلام مورد نیاز مردم زلزله زده شهرستان خوی را تأمین و به آنان تحویل داد.

به گزارش ایرنا از سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، سعید غلامی باغی عضو هیئت مدیره و معاون بهره‌برداری این سازمان با بیان مطلب بالا تصریح کرد: در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی سازمان و با دستور مقام عالی وزارت امور اقتصادی و دارایی تمامی استان‌های کشور برای کمک رسانی به مردم زلزله‌زده شهرستان خوی بسیج شدند تا بخشی از کالاهای مورد نیاز به این افراد را به آنان ارسال کنند.

غلامی با بیان اینکه استان‌های تهران، گیلان، آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی در ارسال هدایای سازمان برای مردم زلزله زده خوی نقشی ویژه داشتند، بیان داشت: اقلام خوراکی مورد نیاز و همچنین بیش از پنج هزار تخته پتو و ۱۵ تن لباس گرم از سوی این سازمان به محل حادثه در شهرستان خوی ارسال و در اختیار مبادی قانونی ذیربط قرار گرفته است.

این مسئول بیان داشت: سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی در حوزه‌های مختلف اجتماعی ورود کرده و با تمام توان و تلاش خود سعی می‌کند در مواقع اضطرار مسئولیت اجتماعی خود را به نحو احسن به مرحله اجرا بگذارد.

به گزارش ایرنا، زمین لرزه ای به بزرگی ۵.۹ درجه در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) ساعت ۲۱ و ۴۴ دقیقه شنبه شب( هشتم بهمن ماه) شهر خوی در شمال آذربایجان‌غربی را لرزاند. این زمین لرزه خسارت جانی نداشت ولی خسارت مالی زیادی به همراه داشته است و اکنون ۴۰ اردوگاه برای اسکان اضطراری و موقت مردم در مناطق شهری خوی و فیرورق برپا شده و دستگاه‌های خدمات رسانی و نهادهای خیریه مشغول ارائه خدمات مختلف از جمله توزیع مواد غذایی، غذای گرم و سایر مایحتاج زلزله‌زدگان هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha