۱۱ بهمن ۱۴۰۱، ۱۷:۱۶
کد خبرنگار: 3107
کد خبر: 85015162
T T
۲ نفر

برچسب‌ها

۱۵۰ دستگاه بخاری گازی بین اقشار کم‌برخوردار خراسان‌شمالی توزیع شد

بجنورد - ایرنا - مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی(ره) خراسان شمالی گفت: این ستاد ۱۵۰ دستگاه بخاری گازی در قالب «پویش دلگرمی احسان» در آستانه دهه مبارک فجر بین خانوارهای کم‌بضاعت استان توزیع کرد.

محمد نبی شکیبایی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این تعداد بخاری به ارزش تقریبی سه میلیارد ریال بین خانواده‌هایی که از قبل شناسایی شده و ساکن محلات کم برخوردار هستند، توزیع شد.

وی افزود: هریک از دستگاه های بخاری توزیع شده به ارزش حدود ۲۰۰ میلیون ریال که توسط ۴۰ گروه مردمی بین اقشار کم برخوردار توزیع شد.

شکیبایی تصریح کرد: این امر در راستای رسالت اجتماعی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و برای حمایت از اقشار کم برخوردار و بی بضاعت استان انجام می شود.

وی بیان کرد: پویش دلگرمی احسان با همکاری مجموعه‌های مردمی، خیریه‌ها، گروه‌های جهادی و همچنین مراکر نیکوکاری انجام می‌شود و خانواده‌هایی که توسط این مراکز و این ستاد شناسایی شده اند در این پویش قرار دارند.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی(ره) در خراسان شمالی خاطرنشان کرد: هدف ما در ستاد آن است که تا حد توان به وضعیت معیشت خانوارهای بی‌بضاعت و کم‌بضاعت کمک کنیم و امید است مشارکت و همراهی مردم خوب این خطه در این زمینه افزایش یابد.

خراسان شمالی با جمعیت یک میلیون نفر حدود ۶۰ هزار و ۲۵۵ خانوار با جمعیتی در حدود ۱۱۲ هزار نفر زیر پوشش خدمات حمایتی کمیته امداد امام خمینی (ره) قرار دارند.

خراسان شمالی از نظر سرانه درآمد خانوار، در رده آخرین استان‌های کشور قرار دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha