یک مقام آگاه: در اثر سه حمله پهپادهای رژیم صهیونیستی به مرز البوکمال سه کامیون آسیب دید

دمشق – ایرنا – یک مقام آگاه اعلام کرد که در ۱۵ ساعت گذشته، پهپادهای متجاوز رژیم صهیونیستی سه بار به منطقه مرزی البوکمال سوریه که با عراق هم مرز است حمله کرده اند که در اثر آن سه کامیون آسیب دید.

این مقام آگاه عصر امروز(دوشنبه) در گفت وگو با ایرنا دمشق، با اشاره به این که در این سه تجاوز سه کامیون حامل مواد غذایی که از عراق وارد خاک سوریه شده بودند، آسیب دید، اظهار داشت: به فضل خدا هیچ کسی در این اقدام تجاوزکارانه کشته نشده و فقط یک رانند سوری زخمی شده که در حال مداوا می باشد.

وی هدف رژیم صهیونیستی از این اقدام را ادامه راه گروه تروریستی داعش عنوان و تصرح نمود: تا آذر ماه سال ۱۳۹۶ که گروه تروریستی داعش هنوز شکست نخورده بود، عناصر این گروهک مرز میان عراق و سوریه را بسته بودند و پس از داعش نیز رژیم صهیونیستی می خواهد با ادامه راه این گروه تروریستی این مرز بسته باشد تا ارتباط زمینی ایران – عراق و سوریه برقرار نشود.

این مقام آگاه با اشاره به این که پهپادهای متجاوز صهیونیستی از خاک اردن گذر کرده و خود را به مرز البوکمال در سوریه می رسانند، گفت: رژیم صهیونیستی سعی دارد منطقه ناامن باشد تا از این راه با انتقال مشکلات داخلی خود به خارج از مرزهای سرزمین های اشغالی، چند صباحی بتواند عمر بیشتری کند، ولی مقامات تل آویو باید بدانند که نابودی رژیم صهیونیستی وعده حقی است که به زودی اتفاق خواهد افتاد.

وی نیاز منطقه به پدافند هوایی را نیاز ضروری دانست و اعلام کرد که اقداماتی در این زمینه صورت گرفته که فعلا رسانه ای نمی شود، اما صهیونیست ها پیامد این اقدام تجاوزکارانه خود را به زودی خواهند دید.

این مقام آگاه اخبار برخی رسانه ها مبنی بر حمله به کاروان های مواد غذایی را شانتاژ رسانه ای دانست و تاکید کرد که در این سه حمله تجاوزکارانه فقط سه کامیون آسیب دیده است.

در ۱۷ آبانماه نیز یک رسانه ایرانی مدعی هدف قرار گرفتن ۲۱ کامیون کاروان سوخت ایرانی در مرز البوکمال و شهادت ۲۵ نفر شده بود که در همان زمان نیز این ادعا رد شد.

در حمله یاد شده نه تنها هیچ ایرانی شهید نشده بود، بلکه فقط ۲ کامیون حامل سوخت هدف حمله پهپادهای رژیم صهیونیستی قرار گرفته بود و یک کامیون دیگر هم به دلیل نزدیکی با این دو کامیون آسیب دیده بود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha