۱۰ بهمن ۱۴۰۱، ۱۴:۵۵
کد خبر: 85014257
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

جشنواره رسانه‌ای فجر برگزار می‌شود

۱۰ بهمن ۱۴۰۱، ۱۴:۵۵
کد خبر: 85014257
جشنواره رسانه‌ای فجر برگزار می‌شود

بوشهر- ایرنا - دبیر جشنواره رسانه‌ای فجر انقلاب اسلامی استان بوشهر گفت: به مناسبت فرارسیدن چهل و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، جشنواره رسانه‌ای فجر ویژه روابط عمومی‌های ادارات، نهاد ها و سازمان‌ دولتی برگزار می شود.

به گزارش ایرنا، سید حسین موسوی روز دوشنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: به مناسبت فرارسیدن چهل و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و با تصویب هیات رئیسه شورای هماهنگی روابط ‌عمومی‌های استان، جشنواره رسانه‌ای فجر ویژه روابط عمومی‌های ادارات، نهاد ها و سازمان‌ با هدف انعکاس هر چه بهتر برنامه‌ها و فعالیت‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی و با رویکرد خبر خوب برگزار می‌شود.

وی با اشاره به موضوعات و محورهای این جشنوارهافزود: پروژه‌ها و برنامه‌های دهه فجر، دستاوردهای 44 ساله انقلاب، برنامه‌های سفر رئیس جمهور و هیئت دولت و مهمترین برنامه‌ها و پروژه‌های سال جاری محورهای این جشنواره است.

دبیر جشنواره رسانه‌ای فجر انقلاب اسلامی استان بوشهر ادامه داد: این جشنواره در دو قالب چند رسانه‌ای و مکتوب برگزار می‌شود.

موسوی عنوان کرد: روابط عمومی‌ها می‌توانند آثار خود را در قالب‌های فیلم، عکس، موشن گرافی، اینفوگرافی، پادکست، گزارش عملکرد، گزارش و گفتگوی تفصیلی، خبر، کوتاه نویسی مجازی، یادداشت و مقاله به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.

وی افزود: مهلت ارسال آثار تا پایان هفته اسفند ماه سال جاری تعیین شده است.

دبیر جشنواره رسانه‌ای فجر انقلاب اسلامی استان بوشهر گفت: شرکت کنندگان در جشنواره می‌بایست آثار خود را به آدرس الکترونیکی Jashnvarehfajrbu@gmail.com به دبیرخانه ارسال نمایند و همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09038379252 در فضای مجازی ارتباط برقرار کنند.

وی اضافه کرد: در ارزیابی نهایی توسط داوران جشنواره، قالب‌های چند رسانه‌ای به صورت کیفی و قالب‌های مکتوب به صورت کیفی و کمی بررسی می‌شود، بنابراین ضرورت دارد «آثار مکتوب» به همراه مستندات منتشر شده در رسانه‌ها ارسال گردد.

موسوی با اشاره به اهداف برگزاری این جشنواره، گفت: در شرایطی که بنگاه‌های خبرپراکنی دشمن با تبلیغات انبوه رسانه‌ای سعی در تسخیر ذهن‌ها و انحراف در حقایق دارند وظیفه امروز و تکلیف همه ما این است که به توصیه رهبر معظم انقلاب لبیک بگویم و با جهاد تبیین حقایق را بازگو کنیم.

دبیر جشنواره رسانه‌ای فجر انقلاب اسلامی استان بوشهر راه مقابله با تهاجم همه جانبه رسانه ای دشمن را دفاع مقدس رسانه ای عنوان و تصریح کرد: معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی و خدمات دولت به مردم به ویژه نسل نوجوان و جوان حداقل کاری است که می‌توان در حق نظام و انقلاب انجام داد و رسانه به عنوان یکی از ارکان اصلی قدرت نقش مهمی در تبیین حقایق دارد، که این مهم یکی از اهداف اصلی جشنواره رسانه‌ای فجر است.

موسوی با اشاره به دیگر اهداف برگزاری جشنواره رسانه‌ای فجر انقلاب اسلامی گفت: ایجاد امید آفرینی در جامعه با تولید خبرهای خوب از خدمات دولت، افزایش کیفیت تولیدات رسانه‌ای، برقراری ارتباط بهتر بین روابط عمومی‌ها و اصحاب رسانه از دیگر اهداف برگزاری این جشنواره است.
انتهای پیام/

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha