نصب کنتورهای هوشمند برق روی تابلوهای تبلیغاتی پایتخت

تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ گفت: هم‌زمان با آغاز اجرای طرح نصب کنتورهای هوشمند برق روی تابلوهای تبلیغاتی شهر تهران، روشنایی این تابلوها باهدف صرفه‌جویی در مصرف برق تعدیل شد.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو، کامبیز ناظریان افزود: روشنایی تابلوهای تبلیغاتی منصوبه در سطح پایتخت در راستای اجرای طرح‌های مدیریت مصرف انرژی در شهر تهران، با همکاری متقابل این شرکت و شهرداری تهران به‌منظور جلوگیری از هدررفت برق پایش و با همراهی سازمان زیباسازی شهرداری تهران و شرکت‌های تبلیغاتی، روشنایی این تابلوها تا حد ممکن تعدیل و کاسته شد.

وی ادامه داد: گروه‌های ارزیاب و بازرسان منتخب این شرکت به‌صورت مستمر در طول شبانه‌روز، وضعیت روشنایی تابلوها را بررسی می‌کنند تا ضمن تعدیل روشنایی شبانه از روشن ماندن تابلوهای تبلیغاتی در طول روز نیز جلوگیری شود.

مدیرعامل شرکت توزیع برق پایتخت خاطرنشان کرد: تعامل و همکاری ارزنده و قابل تقدیری از سوی سازمان زیباسازی شهرداری تهران در زمینه اصلاح روشنایی‌های مازاد شهری صورت‌گرفته است.

ناظریان گفت: تلاش خواهیم کرد با حفظ استانداردهای شهری از هدررفت انرژی در بخش‌های مختلف شهر جلوگیری شود.

وی خاطرنشان کرد: با نصب ساعت‌های نجومی، از روشن ماندن تابلوهای تبلیغاتی در طول روز جلوگیری شده است و ضمن آن که همه تابلوهای تبلیغاتی در حال حاضر دارای لامپ‌های کم‌مصرف LED هستند، درعین‌حال ازاین‌پس با نصب کنتورهای هوشمند، میزان مصرف این تابلوها در تمام شبانه‌روز از راه دور نیز قابل رصد خواهد بود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha