۳ بهمن ۱۴۰۱، ۱۲:۴۸
کد خبر: 85007110
T T
۱ نفر

برچسب‌ها

عضو شورای شهر: مردم از پلیس ساختمان در یزد ناراضی هستند

یزد - ایرنا - عضو شورای اسلامی شهر یزد با انتقاد از عملکرد پلیس ساختمان در این شهر گفت: این مجموعه نتوانسته رضایت مردم را جلب کند و آنها از عمکرد پلیس ساختمان گله‌مند هستند.

به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی این شورا، محمدباقر پارسائیان افزود: یکی از اولویت های طرح پلیس ساختمان، نظارت بر ساخت و سازها در سطح شهر است که از مرحله اول و قبل از شروع هر فعالیتی متقاضی در مسیر قانونی و برای دریافت مجوزهای لازم راهنمایی شود و در صورت بروز هرگونه تخلف، طبق قانون با موضوع برخورد شود.

وی اظهار کرد: این درحالیست که با توجه به گزارش های متعدد طرح، پلیس ساختمان در انجام وظایف خود موفق نبوده‌ و در برخی موارد از ساخت و سازهای غیرمجاز جلوگیری نکرده است.

عضو شورای اسلامی شهر یزد تصریح کرد: برخی از ساخت و سازها علاوه بر اینکه غیرقانونی است و دستورالعمل ها در آن رعایت نمی شود، زیبنده شهر جهانی یزد نیست، برهمین اساس ضرورت دارد طرح پلیس ساختمان بازنگری شود و فرآیند جدیدی برای آن طراحی شده تا شاهد شهری زیبا در شأن مردم دارالعباده باشیم.

وی ادامه داد: توقع بیشتری از پلیس ساختمان در سطح شهر یزد داریم، در بسیاری از ساخت و سازها، دستورالعمل های قانونی رعایت نمی شود.

پلیس ساختمان در سال ۹۷ در استان یزد با هدف کنترل ساخت و سازهای خلاف قانون و بدون مجوز در سطح شهر راه اندازی شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha