استاندار آذربایجان شرقی اقدام پارلمان اروپا درباره سپاه را محکوم کرد

تبریز-ایرنا- استاندار آذربایجان شرقی امروز جمعه در بیانیه ای، اقدام ننگین پارلمان اروپا در ارتباط با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را محکوم کرد.

به گزارش ایرنا، در بیانیه عابدین خرم آمده است: همان گونه که رهبر معظم انقلاب (مد ظله العالی) فرموده اند سپاه، پاسدار انقلاب و خدمتگزار ملت است.

بیانیه حاکی است: بدون شک محبوبیت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در میان مردم منطقه و گسترش روزافزون استقبال از دستاوردهای آن برای امنیت منطقه ای و فرامنطقه ای، زمینه ساز افزایش بغض و کینه استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی نسبت به آن شده است.

در بیانیه استاندار آذربایجان شرقی اضافه شده است: در تبیین اهمیت جایگاه بی بدیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در معادلات منطقه ای و فرامنطقه ای، اشاره به این نکته کافی است که این نیروی بی همتا به تنهایی توانست طومار داعش به عنوان برون داد خباثت قدرت های استکباری را در هم بپیچد.

در بیانیه تاکید شده است: دستیابی به چنین جایگاهی در معادلات بین المللی و ناکامی نظام استکباری در رویارویی نظامی با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سبب شده است که سردمداران آن به زعم خود به فکر تحت فشار قرار دادن سپاه و سپاهیان دلاور از طریق مصوبات بی اثر باشند.

بیانیه استاندار آذربایجان شرقی حاکی است: اینجانب اقدام ننگین و شرم آور پارلمان اروپا در تروریستی خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را اقدامی در راستای ترور امنیت ایجاد شده توسط این نیروی مردمی می دانم و همپا با فداییان این نیروی دلاور، آن را به شدت محکوم می کنم.

در بیانیه آمده است: بدیهی است که این گونه اقدامات فرافکنانه نه تنها ذره ای از محبوبیت و گستردگی نفوذ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دل مردم ایران و ملت های منطقه نخواهد کاست، بلکه سبب خواهد شد که آنان در حمایت از این شجره طیبه متحدتر از قبل شوند.

در بیانیه استاندار آذربایجان شرقی یادآوری شده است: در همین راستا، اقدام حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم، نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه محبوب تبریز در پوشیدن لباس سپاهیان عزیز، نمود عینی محبوبیت عمیق سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در نزد مردم و شایسته قدردانی است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha