مراسم تشییع پیکر شهید گمنام کارگری در وزارت کار برگزار می‌شود

تهران- ایرنا- آیین تشییع و تدفین پیکر مطهر شهید گمنام کارگری هشت سال دوران دفاع مقدس، روز یکشنبه ۱۸ دی‌ماه با حضور «سید صولت مرتضوی» وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار خواهد شد.

به گزارش ایرنا از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، آیین تشییع و تدفین پیکر شهید گمنام کارگری دوران دفاع مقدس، یک‌شنبه ۱۸ دی‌ماه از ساعت ۹ صبح همزمان با ایام سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی از مقابل سازمان حج و زیارت به طرف وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خیابان آزادی برگزار می‌شود.

مراسم وداع با این شهید گمنام کارگری نیز روز شنبه ۱۷ دی‌ماه بعد از نماز مغرب و عشاء در مسجد صاحب‌الزمان‌(عج) خیابان آزادی برگزار خواهد شد.

شایان ذکر است در ۲۴ تیرماه ۱۳۹۹ سردار سرتیپ پاسدار «سیدمحمد باقرزاده» فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستادکل نیروهای مسلح از تفحص پیکر یک شهید گمنام در منطقه فکه با نشان‌ «وزارت کار و امور اجتماعی» خبر داد.

تدفین شهید گمنام تفحص‌شده با لباس منقوش به نشان وزارت کار و امور اجتماعی

معاون فرهنگی‌ و اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تشییع و تدفین شهید گمنام تفحص‌شده با لباس منقوش به نشان وزارت کار و امور اجتماعی‌ سابق خبر داد و گفت: با حضور مردم، مسئولین، کارکنان و وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی این شهید بزرگوار تشییع و در محوطه این وزارتخانه تدفین خواهد شد.

«محمد چکشیان» با بیان این‌ که فضای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضور جوانمردی از جنس، ایمان، ایثار، مردانگی و فداکاری عطرآگین خواهد شد، گفت: مراسم وداع با این شهید بزرگوار فردا، شنبه ۱۷ دی‌ماه بعد از نماز مغرب و عشاء در مسجد صاحب الزمان(عجل‌الله تعالی فرجه‌الشریف) واقع در خیابان آزادی جنب وزارت کار برگزار خواهد شد و آیین تشییع پیکر پاک و مطهر این شهید گمنام دوران دفاع مقدس، روز یک‌شنبه ۱۸ دی‌ماه با حضور گسترده مردم، مسئولین، کارکنان و وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار می‌شود.

وی افزود: در مسیر تشییع، از مبداء سازمان حج و زیارت، تا محل تدفین پیکر مطهر شهید واقع در محل ساختمان اصلی وزارت،‌ مراسم ویژه فرهنگی برگزار خواهد شد.

رییس ستاد استقبال از شهید گمنام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به فرموده رهبر معظم انقلاب مبنی بر اهمیت زنده نگه‌داشتن یاد شهیدان و شنیده‌شدن پیام آنان گفت: حضور نورانی این شهید عزیز در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در کنار رویکردهای فرهنگی حاکم بر این وزارتخانه، فضای مناسبی را برای تحقق این مهم در مجموعه وزارتخانه فراهم خواهد آورد.

چکشیان، تفحص این شهید بزرگوار با لباس منقوش به نشان وزارت کار و امور اجتماعی‌سابق را حاوی پیامی برای کارکنان خدوم وزارتخانه دانست و گفت: پیام شهید گمنام وزارت کار این است که باید تا پای جان در راه خدمت به جامعه شریف کار و تولید کوشید.

رییس ستاد استقبال از شهید گمنام وزارت کار ضمن دعوت مجدد از عموم مردم به ویژه کارکنان وزارتخانه برای حضور در مراسم تشییع و تدفین این شهید بزرگوار، آن را تجدید بیعت با آرمان‌های شهدا دانست و اظهار امیدواری کرد که مجموعه وزارتخانه بتواند میزبان شایسته‌ای برای شهید عزیزمان باشد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha