استاندار مازندران: اشتغال و وام بیشترین درخواست‌های شهروندان نوری بود

نوشهر - استاندار مازندران گفت: اشتغال، دریافت وام بانکی و بازنگری طرح های در روستاها بیشترین خواسته مردم شهرستان نور در مراجعه به مسوولان استانی بود.

به گزارش ایرنا، در ادامه برنامه دیدارهای مردمی استاندار مازندران امروز جمعه به همراه شماری از مدیران کل ادارات استان میزخدمت در نمازجمعه شهرستان نور برگزار شد.

سید محمودحسینی پور بعد از دیدار مردمی با شهروندان نوری در مصلای الغدیر نور در گفت و گو با خبرنگاران افزود: تا حدودی آنجایی که قانون اجازه داد به خواسته های مردم رسیدگی و دستور حل آن داده شد و نکته مهم تر این دیدارها خیلی می تواند نگرانی های مردم را برطرف و آنان احساس دلگرمی به مسوولان نظام داشته باشند.
نماینده عالی دولت در مازندران خاطرنشان کرد : یکی از برجسته ترین ویژگی های دیدار چهره به چهره مدیران استانی و ستادی استانداری با مردم در جای جای این استان آن است که نسبت به رفع مشکلات رسوب شده مربوط به سال های گذشته دستورات لازم را می دهند شاید در توان مسوولان محلی نباشد.

برای اشتغال ۲ هزار نفر در نور هدفگذاری شد

استاندار مازندران تصریح کرد: وقتی این رویه در این دولت مردمی و عدالت محور ادامه یابد روزی شاهد خواهیم بود که مردم دیگر خواسته آنان این موضوعات نباشد و بیشتر برای ارتقای محلی که در آن زندگی می کنند در بخش های مختلف مانند فرهنگی ، سیاسی ، اجتماعی بخواهند طرح یا ایده ای ارائه دهند.
حسینی پور ادامه داد : نور با توجه به گستردگی جغرافیایی و ظرفیت های فراوان در حوزه گردشگری، کشاورزی و دامپروری و صنعت شرایطی خوبی برای رفع معضل بیکاری دارد.
وی بیان داشت : در آینده نزدیک برای اشتغال شهرستان نور بیش از ۲ هزار نیرو برای اشتغال هدفگذاری شده و با هم افزایی و همگرایی که میان فرماندار ، امام جمعه و دیگر مسوولان مشاهده می شود به زودی این طرح اجرایی و به سرانجام می رسد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha